Uroczystość Objawienia Pańskiego – 6 I 2019 – Kluszkowce

1. Dziś przeżywamy Uroczystość Objawienia Pańskiego znaną w naszej polskiej tradycji jako Święto Trzech Króli. Na każdej mszy św. poświęcenie kadzidła. Kadzidło można nabywać w zakrystii. Spalone kadzidło niech nam przypomina, że tak jak wonny dym, ma się wnosić do nieba nasza codzienna modlitwa. Na mszy o godz. 9.30 towarzyszyć nam będzie kwartet muzyczny z Ukrainy, po mszy św. oraz 11.30 będzie można nabyć płytkę z kolędami po polsku i ukraińsku w jego wykonaniu. Na sumie będzie nam towarzyszył nasz chór parafialny.

2. 8 stycznia tj. we wtorek o godz. 19.00 w salce spotkanie mężczyzn św. Józefa. Również 8 stycznia po mszy św. wieczornej o godz. 18.00 spotkanie Rady Parafialnej.

3. Spotkanie młodzieży przygotowującej się do bierzmowania – klasa 7 w piątek 11 stycznia o godz. 15.30 w salce.

4. Przyszła niedziela obchodzona jest w liturgii jako niedziela Chrztu Pańskiego, a zarazem jest to druga niedziela miesiąca. Taca z tej niedzieli przeznaczona jest na potrzeby parafii.

5. Serdeczne Bóg zapłać za sprzątanie i złożone ofiary na kwiaty w tym tygodniu w kościele i w kaplicy.

6. Intencje mszalne na najbliższy tydzień wywieszone są na tablicy ogłoszeń i w gablocie przed kościołem, jak też na naszej stronie internetowej: www.parafiakluszkowce.pl.

7. W ubiegłym tygodniu 3 stycznia Bóg powołał z naszej wspólnoty do wieczności śp. Adama Jandurę lat 14. Pogrzeb odbył się w sobotę. Dobry Jezu, a nasz Panie….

8. Komunikat :

9. Wszystkim solenizantom, jubilatom , życzymy Bożego błogosławieństwa, a Turystom , Gościom oraz parafianom życzymy dobrego odpoczynku i błogosławionego tygodnia.