Uroczystości Świętej Bożej Rodzicielki Maryi – 1 I 2019 – Kluszkowce

1. Na progu nowego 2019 roku pragniemy przekazać wszystkim najlepsze życzenia. Niech doświadczenie Bożej Opatrzności, która wszystkim kieruje ku dobremu pozwoli wszystkim z ufnością podejmować czekające zadania w nowym roku 2019. Wszelkie trudności i niepokoje złóżmy u stóp Maryi, patronki dnia dzisiejszego, chroniąc się pod Jej płaszcz – Szkaplerz przemożnej opieki, jak i Jej opiekuna i oblubieńca – Św. Józefa. Niech Boże Dzieciątko Jezus błogosławi wasze rodziny i domy, miejsca pracy i nauki oraz odpoczynku. Niech obdarza zdrowiem dusze i ciała pełnią łask, przepaja serca w trudnych czasach, jeszcze raz życzymy wszelkiej pomyślności w nowym roku.

2. Dziękujemy za przyjecie w domach oraz złożone ofiary podczas kolędy. Dla rodzin, które w danym dniu nie mogły przyjąć kolędy i dla nieobecnych, którzy chcą przyjąć kapłana z Bożym błogosławieństwem, mogą się umówić indywidualnie z proboszczem na Kolendę.

3. O godne przeżycie nowego roku będziemy się modlić za chwilę przed wystawionym Najświętszym Sakramentem

4. Wszystkim parafianom, gościom obecnym na Eucharystii życzę radosnego świętowania dzisiejszej Uroczystości Świętej Bożej Rodzicielki Maryi