Wypominki - Kluszkowce

Wypominki roczne 2022 - Pierwsza i trzecia niedziela miesiąca.

Miłosierdziu Bożemu polecamy w wypominkach rocznych wszystkich naszych bliskich zmarłych, krewnych, przyjaciół, członków rodzin i wspólnoty parafialnej:

Śp. Franciszka, Katarzynę i Władysława Warzywoda/ Ludwika i Mariannę Krymskich/Henryka Piotrowskiego/Antoniego i Antoninę Sikora/Franciszka, Katarzynę, Jana Janczy/Stanisława Janczy/Jakuba i Katarzynę Zwydak/Arkadiusza, Adama, Stanisława Jaworskich/Stanisław Plewa rodziców i rodzeństwo/ Stanisław i Anna Bańka/Kazimierz Sajdera i rodzice/Katarzyna Gawlak zmarłych z rodziny/Maria Franciszek Łepek i zmarłych z rodziny/Anna Rendak z rodziną/Aniela Jan Ślęzak i ich rodziców/Marię Ignacego Marię Górniak oraz jej rodziców/Kazimierz Maria Jan Gier/Franciszka Teresę Pierwoła/Annę Pierwoła/Maria Franciszek Bochnak/Teresa Franciszek Pierwoła i ich rodziców/Marię Józefa Kurpiel/Annę Mikołaja Kopytko/ ks Jana Kopytko/Jan Antonina Zofia Zielińska/Józef Burtan/Stanisław Jandura z rodzicami/Bronisław Ludwika Stanisław Gut/Weronika Zygmunt Mróz/Eugenia Chudzińska /Stanisława Radosz/Maria Józef Bańka oraz ich rodzice/Renata S.Samuela Bańka/ Teresa Witek/Michał Pierwoła i jego rodzice syna Józefa/Jana Anielę Ślęzak i ich rodziców/Józef Bochnak i jego rodzice/Małgorzata i Jan Błachut/Maria Wojciech Maniowszczak syna Władysława/Teresa Franciszek Pierwoła córkę Marię Liptak syna Edwarda/Roman Leśnicki/Stefania i Jan Leśnicki/Stanisław Kuruc z rodzicami/Rozalia Stanisław Kluś i Józef Kluś/Franciszek Bednarczyk/Maria Antoni Stanisław Franciszek Podlipnich/Jadwigę Bogdana Krężel/Anna Franciszek Krzystoń/Jan Aniela Krzystoń/Maria Antoni Krzysztof Plewa/Jan Anna Józef Bańka i ich rodziców/Mikołaj Antonina Chryc i ich rodzice/Andrzej Chryc/ Józef Bańka/Zofia Bochnak i jej rodzice/Władysław Bochnak/Michał Anna Władysław Bochnak/Zofia Franciszek Firek /Wojciech Kowalczyk/Stefanię i Stanisława Gościej/Anna Krystyna Gościej/Jakub Zofia i Czesława Jandura/Annę Józefa Siedlarczyka i ich synów/Marian Łukasz/Józef Maria Jan Pacyga/Tadeusz Bańka i jego rodzice/Stanisław i Ludwika Brzegowscy/Józef Antoni Jan i Stanisława Bednarczyk/Józef Anna Jan Wojtaszek/ Franciszek Kubicz/Krzysztof Pichniarczyk/Władysław S.Samuela Bańka/Józef Ludwika Józefę Jan Łaś/Janina i Jacek Kuta/Karolina Józef Adamczyk/Antoni Anna Jandura/Józef Bednarczyk/Zofia Zarębczan/Zofia Władysław Andrzej Paweł Kowalczyk/Stanisław Karolina Gędźbła ,synowie Władysław i Stanisław/Jan Maria Bochnak/Zofia Antos/Stanisław Zofia Kaczmarczyk/Jan Aniela Gorlicki/Józef Maria Potoczak/Franciszek Katarzyna Potoczak/Stanisław Potoczek/Zofia Bartłomiej Wojciech Anna Józef Maria Węgrzyniak/Krzysztof Franciszek Regiec/Jana Agnieszkę Józefa Kotelnickch/Jakuba Bronisławę Annę Dziatkowicz/Laskowski Ludwik/Owsianka Zofia/Bednarczyk Jan/Józef Głód/Wojciech Anna Katarzyna Zwydak/Walenty Zygmund/ Jan Ludwika Gałdyn i ich rodzice/Jan Elżbieta Bochnak i ich rodzice/Jan Jandura /Tadeusz Bańka/Janina Kurnat/Józef Koczór/Aniela Jan Władysław Józef Garb/Stefania Władysław Eugeniusz Malinowscy/Helena Franciszek Ubik/Wiktoria Józef Brzegowscy i ich rodzice/Adam Tkaczyk/Andrzej Chryc/Stanisława Jaworskiego i jego rodziców/syna Adama wnuka Arkadiusza/Czesławę Zięcina/Karolina Andrzej Maniowszczak/Zofia Jan Józef Maniowszczak/Agnieszka Wojciech Jan Wojtaszek/Józef Karpeta/Zofia Jan Łuczak oraz Eugeniusz Śliz i ich rodziców/Jan Jandura/Anna Bronisław Gaj/Stanisława Antoni Gaj/Maria Paweł Kośka/Katarzyna Franciszek Plewa/Krystyna Władysław Kurzac/ Maria Piotr Zając/Stanisława Plewa/Maria Jakub Bąk/Anna Eugeniusz Baran/Helena Wojciech Maniowszczak/Karolina Andrzej Plewa/Antonina Józef Bednarczyk z synami/Jan Jandura/Antoni Głodziak/Franciszek Matuła/ Marcin Balcerzak/Alfred Skupień/Halina Stanisław Skupień/Janina Józef Janczy/Anna Jan Szymsaj/Anna Stanisław Siedlarczyk/Antonina Jan Anna Siedlarczyk/Antonina Wojciech Górecki syna Bronisława/Władysław Jandura/Aniela Władysław Stefania Kazimierz Sikora/Maria Jan Firek/Władysław Władysławę Kopeć/Marię Siedlarczyk/Jan Stefania Roman Leśnicki/Józef Anna Leśnicki/Andrzej Aniela Brzegowscy/Alicja Andrzej Salamon/Wiktoria Jakub Salamon/Teresa Kowalczyk syna Jarosława/Ziarnicki Jan Agnieszka Władysław/Rapciak Stanisław Ludwika/Bryniarską Danuta i Jan/Wieczorek Józef i Elżbieta/Roman i Janina Firek /Józef i Zbigniew Ślęzak/Marię i Jana Stanek/Jana Kowalczyka/Zofie i Franciszka Kowalczyk/Stanisławę Bednarczyk/Ludwika Bronisław i Agnieszka Brzegowscy/Władysław Burak/Zbigniew Babiak/Edward Bogusz/Józef Józefa i Franciszek Babiak/Stanisław Chryc/Maria Józef Chryc/Maria Michał Radecki/Maria Józef Żołnierczyk/Maria Stanisław Staszel/Róża Orlando/Bronisławę Władysława Plewa/Zofia Józef Jandura/Anna Stanisław Szymczyk/Adam Jandura/Helena Władysław Hagowscy/Kazimierz Jaszcz/Albin Cyrwus/Zofię Bronisława Stanisława Regiec/Stefanię i Jana Greczek/Jakub Genowefa Plewa/Jana i Władysławę Juszczak/ Mateusza Annę Jabłońskich/Katarzynę Jakuba Jana jabłońskich/Leokadie Andrzeja Jabłońskich z rodziną/Zofię Jana Węgrzyniak z rodzina/Józef Sikora oraz Franciszka Sikorę jego rodziców braci z żonami/O.Teodora/ S.Georgię Węgrzyniak/Kapłanów pracujących w naszej parafii/dusze w czyśćcu cierpiące/Zofia Filip Kubicz/Katarzyna Bochnak/Marian Pulka/Maria Bochnak/Zofia Władysław Słodyczka/Stanisław Wojtaszek syna Józefa/Zofia Matuszek/Jakub Furca/Antonina i Wojciech Wojtaszek/Tadeusz Klag i rodziców/Stanisławę i Franciszek Węgrzyniak/ Edward Wróbel/Maria Józef Kowalczyk/Janina Kurnat/Andrzej i Stanisław Plewa/Halina Kowalska/Karolina Andrzej Węgrzyniak i rodzice/Maria Jakub Plewa/Karolina Firek/Helena Józef Niedzielski syna Jana/Malec Paweł/Franciszka Plewę i synów Stanisława i Bogdana/Franciszka i Marię Olejarz/dusze czyśćcu cierpiące.

Ojcze nasz, Zdrowaś Maryjo, Wieczny odpoczynek…


Wypominki roczne 2022 - Druga i czwarta niedziela miesiąca.

Miłosierdziu Bożemu polecamy w wypominkach rocznych wszystkich naszych bliskich zmarłych, krewnych, przyjaciół, członków rodzin i wspólnoty parafialnej:

Śp. Marię Jakuba Agnieszkę Wojciecha Chryc/Krzysztof Plewa/ Jan Bednarczyk/Maria Kazimierz Ligas/Agnieszka Michał Maria Chryc/Teresa i Józef Wójcik/Anna Bronisława Wojciecha/ Wiktorie Plewa i ich rodziców syna Józefa wnuka Mateusza/Stanisław Czesławę Jolanta Strojny/Błażej Władysław Ludwik Alicja Kiryluk/Anna Wojciech Jan Maria Przybycień/Brygida Józef Brzeźnia ich rodzice córki i synowie/Władysław Fiust i rodzice/Stefania Jan Maria Władysław Wójcik/dusze w czyśćcu cierpiące/Józef i Michał Pierwoła/Józef Kowalczyk żona Maria/Agnieszka Jakub Firek oraz siostry i bracia/Anna Franciszek Bańka /dusze w czyśćcu cierpiące/Jakub Maria Anna Stanisław Grzybek i ich rodziców/Bronisław i Rafał Bańka/Maria Piotr Bednarczyk i rodzice/Stefan Jan Maria Firek / Stefan Firek/Stanisław Chryc i rodzice/ Jakub i Józef Maniowszczak/Antonina Wojciech Górecki/Maria Franciszek Filas/Maria Piotr Siedlarczyk/Zofia Siedlarczyk/Maria Firek/Stanisławę Radosz/Bronisław Ludwika Stanisław Gut/Weronika Zygmunt Stanisław Mróz/Eugenię Chudzińską/Anna Jan Palica/ Zofia Filip Kubicz/Katarzyna Bochnak/Zofia Wojciech Palica/Antonina Jan Hryc /Stanisław Zofia Wojtaszek/Józef Rozalia Węgrzyniak/Stanisław Kowalczyk/Antonina Jan Siedlarczyk córka Anna/Jakub Anna Grzybek/Jakub Chryc/Jakub Katarzyna Gorlicki/Stefania Jan Kubicz i rodzice/Franciszek Bochnak/Maria Pierwoła/Teresa Franciszek Pierwoła syn Edward/Andrzej Stanisław Plewa/ Antonina Jan Plewa/Zofia Jakub Józef Brzeźnia/Antoninę Antoniego Sikora/Kazimierz Sajdera/zmarłych kapłanów i braci pracujących w naszej parafii/Katarzyna Jan Kozielec/Janina Bolesław Jan Stanisław i Władysław Kapuśnik/Wojciech Konieczny i jego rodziców/Katarzyna Michał Stanisław Kowalczyk/Adam Jandura/Józef Anna Jabłońska/Franciszek Górz/Krystyna Bednarz/Kopytko Józef/Wiktoria Helena Szeliga/Antoni Bandulet/Mira Kasprowska/Wiktoria Wojciech Józef Plewa i zmarłych z rodziny/Stanisława Wojciech Kuruc i zmarłych z rodziny/Celina Szczołba/Danuta Muszyńska i brat Zygmunt/ zmarłych z rodziny Węgrzyniak i Klus/Małgorzata i Wacław Walenta z rodzina/Wojciech Kowalczyk/Maria Franciszek Zielińscy/Mariusz Pusz/Anna Rozalia Zielińska/Aniela Józef i Aniela Królczyk/Franciszkę Jakuba Marie Zwydak/Ludwina Zygmunt Rapciak/Anna Józef Rapciak/Janusz Rapciak/Bolesław Najder/ Józef Anna Regiec/Bednarczyk Stanisław/Elżbieta Jan Bochnak/Maria Józef Bochnak/Irena Jan Czubernat/Paweł Jabłoński i jego rodziców/Maria Mikołaj Jandura/Anna Stanisław Jandura/ Józef Bednarczyk i córkę Zofię Zarębczan/Jakub Kurpiel/Maria Franciszek Jaworski/Katarzyna Józef Knutelski/Zofie i Mariana Wierzbieta/Czesławę Aleksandra Bogdana Stefanię i Karola Kurpiel/Olga Józefa i Antoni Krzak/Andrzej Wiesław Gubała/Katarzyna Jan Bednarczyk/Józef Plewa/Ludwika Stanisław Brzegowski/Jan i Franciszka Królczyk/Emanuel Hamrus/Mikołaja Marię i II żonę Rozalię Wolskich/Franciszka Katarzynę Łukasika i syna Jana/Czesław Jagieła/ Józef Zofia Brzegowscy/Katarzyna Franciszek Brzegowscy/Janina Ludwik Plewa/Anna Pierwoła i ich rodzice/Łukasz Brzegowski/Helenę Wojciecha Wolskich/Anielę Marię Piotra Fąfrowicz/Antoni Józef Kurpiel/Rozalia Józef Kurpiel/Michał Zofia Jandura/Maria Władysław Mąka/Stefania Józef Siedlarczyk/Czesławę Władysława Jandura/Magdalenę Wojciecha Wiercioch/Marie Skupień/Janinę Klimczak/Janusza Garnczarka/Józefę i Franciszka Babiak/Janina Ludwik Plewa/Zofia Jan Regiec/Józef Kowalczyk syna Jana i wnuka Damiana/Jan Janeczek/Katarzyna Stanisław Toczek/ Maria Lucyna Zarębczan/Henryk Kapłon/Zofia Zarębczan/Anna Bednarczyk/Mieczysław Władysław Kruczek/Katarzyna Mikołaj Chryc/Jan Franciszek Bednarczyk/Stefania Józef Chryc/Maria Jakub Bąk/Jan Anna Dziatkowicz/Józef Aniela i Jan Knurowski/Katarzynę Józefa Leśnickich/ Marię Zachwieja/ Annę Młodojewską/Marie Franciszka Gryz/Andrzej Salamon/Mariannę Józefa Katarzynę Wajda/Wojciecha Katarzynę Wajda/Kazimierza Marię Chryc/Zygmunta Wandę Chryc/Józef Anna Gawlak/Michała Anielę Janusza Kuchta/S. Annuncjatę /Aniela Jan Ślęzak/Józef Aniela Bednarczyk i ich dzieci i wnuki/Andrzej Chryc/Zofię Wincentego Józefę i Józefa Faron oraz zmarłych z rodziny/Anna Bronisław Jakub Dziatkowicz/Maria Kazimierz Bednarczyk/Józefę Liptak/Marię Jana Koterba/Helena Wojtaszek/Paweł Stanisława Sobczyk/Aniela Józef Wojtaszek/Anna Jabłońska/Marię Franciszka Firek syna Stanisława /Jana Jandura/Stanisław Plewa z rodzicami i rodzeństwem/Arkadiusz Jaworski/Anna Stanisław Bańka z synem i synową/Jan Piekarski/Maria Jakub Bochnak syna Władysława/Helena Stanisław Budz syn Stanisław/Helena Franciszek Ubik/Franciszek Nosal/Maria Stanisław Zbigniew Grzybek/Józef Pierwoła/Maria Józef Grzybek/Krystyna Stanisław Zdzisław Kłapacz/Teresa Sieczka/Franciszek Węgrzyniak/Maria Stefan Dębski/Ludwik Maria Bochnak/Wojciech Stanisławę Kuruc i zmarłych z rodziny/Wojciech Wiktoria Plewa i zmarłych z rodziny/Stefania Stanisław Czesław Leśniccy/Marie Józefa Oleksy oraz ich synów/Agnieszkę Regiec/Zofię Kowalczyk/Marię Jakuba Bańka i syna Czesława/Karolina Bartłomiej Ślęzak/Jana Marię Bochnak rodziców i rodzeństwo/Stanisław Jankowski rodziców i braci/Mikołaja Zofię Grzybek/Andrzeja Brzegowskiego/Maria Edward Wolski/Agata Jan Bańka/Marek Koterba/ Teofil Staszel/Jakuba Bochnak żonę Stanisławę/Andrzeja Węgrzyniak żonę Agnieszkę/Stefania Franciszek Kubicz córkę Marię/Krzysztof Plewa/Jan Stefania i Józef Aniela Winczowscy/Zofia Bochnak/Anna Jan Domian/Agnieszka Wojciech Jabłoński/Maria Józef Kowalczyk/Jan Anna Wolscy/Zofię Jana Tadeusza Duda/Jana Władysława Annę Kubicz/Józef Regiec/Jana Rozalię Czesława Krzysztofa i Wiesława Wójcik/dusze w czyśćcu cierpiące/

Ojcze nasz, Zdrowaś Maryjo, Wieczny odpoczynek…