Wypominki - Kluszkowce

Wypominki roczne 2020 - Pierwsza i trzecia niedziela miesiąca.

Miłosierdziu Bożemu polecamy w wypominkach rocznych wszystkich naszych bliskich zmarłych, krewnych, przyjaciół, członków rodzin i wspólnoty parafialnej:

Śp. Stefanię, Stanisława i Czesława Leśnickich, Zbigniewa Babiaka, Edwarda Bogusza, Marię, Stanisława i Zbigniewa Grzybek, Józefa Pierwołę, Marię i Józefa Grzybek, Krystynę, Stanisława, Zdzisława Kłapacz, Teresa Sieczka, Józef i Anna Węgrzyniak i ich dzieci, Jan, Marian, Jan i Antonina Plewa, Józef, Stanisław, Władysław, Anna, Antoni, Karolina, Jan, Maria Babiak, Stanisław, Józef, Józefę, i Józefa Babiak, Zenona Rocha , Dusze w czyśćcu cierpiące , Jakuba i Józefa Maniowszczak ,Annę i Władysława Kubicz, Józefa Huzior , Marię, Jakuba, Agnieszkę i Wojciecha Chryc , Józef Bochnak i jego rodziców , Małgorzata i Jan Błachut, Jakuba i Zofię Jandura , S.M.Teklę Jandura, Czesławę Jandura , Annę i Józefa Siedlarczyk i ich synów ,Stanisław, Maria i Jakub Koterba Helenę, Annę i Wojciecha Wolskich , Aniele, Marie i Piotra Fąfrowicz, Franciszka Bednarczyka, Marię, Antoniego, Stanisława i Franciszka Podlipnich ,Jakuba i Stanisławę Bochnak , Andrzeja i Agnieszkę Węgrzyniak ,Jana Bednarczyka , Michał, Agnieszka i Maria Chryc i ich rodziców ,Marię i Kazimierza Ligas, Karolinę Marczak ,Stanisław Plewa z rodzicami i rodzeństwem , Arkadiusza Jaworskiego, Anna i Stanisław Bańka z synem i synową, Jan Piekarski i dusze w czyśćcu cierpiące, Karolinę i Andrzeja Węgrzyniak oraz rodziców, Karolinę Firek Andrzej Chryc, Józef Bańka , Józefę i Franciszka Babiak , Janina i Ludwik Plewa Mariannę , Józefa i Katarzynę Wajda, Wojciecha i Katarzynę Wajda, Zygmunta i Wandę Chryc , Kazimierza i Marie Chryc , Józef i Anna Gawlak , S.Anuncjatę, Michała, Anielę i Janusza Kuchtę , Józefę Suchecką, Andrzeja Żabę, Kopytko Józef , Szeliga Wiktoria, Bandulet Antoni, Szeliga Helena , Stanisława , Jana, Józefa, Anielę Knurowskich , Jana ,Stanisława Bronisławę i Jakuba Dziatkowicz Jana, Anielę Gorlickich , Józefa, Marię, Stanisława, Franciszka i Katarzynę Potoczak ,Łukasza, Józefa i Wiktorię Brzegowskich , Władysław Burak ,Jakub i Katarzyna Greczek, Karolina Kubicz dusze w czyśćcu cierpiące ,Jana , Marie Bochnak i ich rodziców i rodzeństwo, Stanisława Jankowskiego i jego rodziców i brata Władysława, Mikołaja i Zofie Grzybek ,Jana ,Bronisława i Jakuba Dziatkowicza, Marię, Kazimierza Bednarczyk Józef Liptak , Jan Koterba ,Józef Pierwoła , Jan Ślęzak, Jana i Zofię Dudę, Tadeusza Dudę ,Franciszka i Katarzynę Łukasika syna Jana , Mikołaja i Marię Wolskich druga żonę Rozalię i Jana Wolskiego, Karolina i Andrzej Plewa, Antonina, Józef, Stanisławę i Jana Bednarczyka, Karolinę i Andrzeja Węgrzyniak, Zofia, Jan i Józef Maniowszczak , Maria i Andrzej Zwydak , Wojciech Konieczny, Jakuba, Marię , Annę i Stanisława Grzybek i ich rodziców, Bronisław i Rafał Banka , Bogdan Kurpiel ,Antonina i Jan Hryc , Stefania i Jan Kubicz i ich rodziców, Antoni Wolski , Krzysztof i Jacek Wolski , Stanisław, Maria , Bronisław i Wojciech Kowalczyk ,Elżbietę i Jana Bochnak oraz Marię i Józefa Bochnak , Irenę i Jana Czubernat , Pawła Jabłońskiego i jego rodziców, Marie i Mikołaja Jandura , Annę i Stanisława Jandura ,Jan, Ludwika i Maria Gałdyn i ich rodziców, Jan i Elżbieta Bochnak i ich rodziców Stanisław Bednarczyk ,Józef Świdniak Annę i Eugeniusza Baran , Maria i Jakub Bąk , Józefę i Jana Greczek , Marie i Józef Greczek , Zenon Matyja ,Maria Palica, Annę, Wojciecha i Bronisława Szewczyk , Halina i Stanisław oraz Alfred Skupień, Franciszek Matuła, Kazimierza, Marię, Jana Gier , Franciszka i Teresę Pierwoła, Józefa , Antonina, Jan i Stanisława Bednarczyk , Józef i Anna , Jan Wojtaszek, Franciszek Kubicz , Krzysztof Pichniarczyk , Michał i Anna Bochnak syna Władysława , Janina i Ludwik Plewa i ich rodzice, Ludwikę i Stanisława Brzegowskich , Jana i Franciszkę Bednarczyk i ich synów ,Józef Pierwoła, Marie Kowalczyk , Józef Kowalczyk i jego żonę ,Katarzynę, Zofię, Bartłomieja, Jana, Annę i Józefa Węgrzyniaków, Krzysztofa, Franciszka i Andrzeja Plewa ,Zofia i Wojciech Palica , Katarzyna i Mikołaj Plewa Jan , Antonina i Zofia Zielińscy, Franciszek i Stanisław Górecki, Stanisław Jandura, Józef Burtan , Aniela, Jan i Władysław Garb ,Aleksander i Bogdan oraz Stefania i Karol Kurpiel , Olga Krzak Wiesławę i Andrzeja Gubała , Antoniego i Józefę Krzaków ,Marię i Józefa Oleksy i ich synów : Kazimierza, Jana i Józefa , Zofie Kowalczyk , ,Agnieszkę Regiec, Marię i Jakuba Bańka ,Agnieszkę, Jana i ich rodziców i syna Wojciecha , Józefa Karpeta, Jana , Agnieszkę i Józefa Kotelnickich ,Stanisława Plewa , Jakuba i Zofię Brzeźnia , Antonina i Jan Plewa, Józefa Brzeźnia, Jana , Annę i Pawła Ślęzak , Zofię i Mikołaja Kurpiel , Marie i Ignacego Górniak , Józefę i Franciszka Frodyna Jana Janeczka ,Stanisław Chryc i rodzice ,Jana, Rozalię, Czesława i Krzysztofa Wójcik , Władysław i Anna Kubicz , Józef Regiec , Stanisław Gędźbła żonę Karolinę, synów Stanisława i Władysława, córki Zofie i Marię Bochnak męża Jana, Stanisław Kaczmarczyk żonę Zofie , Zofię, Władysława, Andrzeja i Pawła Kowalczyk , Annę i Stanisława Siedlarczyk ,Stanisława jaworskiego i jego rodziców , syna Adama oraz wnuka Arkadiusza, Czesławę Zięcina i jej rodziców, Józefa i Katarzynę Leśnickich , Marię i Franciszka Gryz, Annę Młodojewską Tadeusza Klag i rodziców , Stanisławę i Franciszka Węgrzyniak oraz rodziców i rodzeństwo ,Edward Wróbel, Marek Koterba ,Teofil Staszel ,Tadeusz Bańka i jego rodzice ,Janina , Bolesław, Jan i Stanisław Kapuśnik , Wojciech Konieczny i jego rodzice i rodzeństwo , Katarzyna ,Michał i Władysław Kowalczyk ,Wiktorię i Wojciecha Plewa syna Józefa , Mateusza Ratajczaka ,Halina Kowalska ,Aniela i Józef Bednarczyk i ich dzieci, Jan Ślęzak , Andrzej Chryc ,Ludwik i Maria Bochnak Józef i Helena Wojtaszek ,Jana Bednarczyka , Marię i Antoniego Plewa, Arkadiusza Jaworskiego, Zofia Bochnak , Anna i Jan Domian , Agnieszka i Wojciech Jabłońscy ,Maria i Józef Kowalczyk , Czesław Jagieło ,Zofia , Józef i Franciszek Brzegowscy , Wiesława Dawidowicz-Szulc ,Mirosław Szulc, Kornelia i Zygmunt Dawidowicz, Helena i Karol Szulc, Agnieszka Zelewska-Konkel i Feliks Konkel, Anna i Kazimierz Dawidowicz, Agata i Wojciech Konkel, Paulina i Samuel Szulc , zmarłych z rodziny Dawidowicz ,Szulc- Zelewskich, Konkel, Lisakowskich, Fauvergue i Falcone z Francji, Aniela i Władysław Sikora,za zmarłych z rodziny Leśnickich i Sopatów. Za dusze cierpiące w Czyśćcu.

Ojcze nasz, Zdrowaś Maryjo, Wieczny odpoczynek…


Wypominki roczne 2020 - Druga i czwarta niedziela miesiąca.

Miłosierdziu Bożemu polecamy w wypominkach rocznych wszystkich naszych bliskich zmarłych, krewnych, przyjaciół, członków rodzin i wspólnoty parafialnej:

Śp. Józef Ślęzak ,Jana i Marię Firek syna Stefana ,Wandę, Józefa i Jadwigę Walickich, Ewę, Wawrzyńca i Janusza Kuchtę , Ludwikę i Bronisława syna Stanisława ,Eugenię Chudzińską, Jana Knutelskiego, Pawła Kowalczyka ,Zofię i Stanisława Wojtaszek, Rozalie i Józefa Węgrzyniak ,Ludwikę i Stanisława Rapciak córkę Danutę , Józefę i Leona Sikora ,Zofię Bochnak i jej rodziców , Władysława Bochnak ,Marię, Józefa Bańka i ich rodziców , Renatę , Siostrę Samuelę Bańka , Janina i Roman Firek ,Aniela , Józef i Aniela Królczyk, Helena, Franciszek Ubik , Stefania, Władysław i Eugeniusz Malinowski, Marię i Stanisława oraz Jana i Stanisława Tkaczyk , Józefę Walkowicz ,Rozalię i Józefa Kurpiel , Katarzynę i Franciszka Bochnak , Marie, Zofie i Michała Jandura , Antonina i Józef Jandura , Jana i Jakuba Jandura ,Anna, Katarzyna, Wojciech Zwydak , Ludwik Laskowski , Zofia Owsianka , Józef Głód, Katarzynę, Jakuba Gorlickich, Jakuba Chryca ,Andrzeja Salamona i jego rodziców, Zofię Firek , Teresa i Jarosław Kowalczyk ,Józef Bednarczyk i córkę Zofie Zarębczan, Anna, Wojciech, Jan i Maria Przybycień , Brygida, Józef Brzeźnia, rodziców, córki i synów, Władysław Fiust i jego rodziców, Stefania , Jan , Maria, Władysław Wójcik dusze w czyśćcu cierpiące , Antonina i Wojciech Wojtaszek , Zofia i Władysław Słodyczko , Stanisławę Wojtaszek syna Józefa, Zofie Matuszek , Jakuba Furcę ,Jana i Stefanię Leśnickich i rodziców, Stanisław Toczek z rodzicami , Wojciech i Zofia Królczyk z synami , Jakub Królczyk , Teresa i Franciszek Pierwoła, Maria , Wojciech, Władysław Maniowszczak i ich rodzice, Annę Bednarczyk, Katarzynę i Mikołaja Hryc , Władysławę i Mieczysława Kruczek Franciszkę i Jana Bednarczyk ,Teresę i Józefa Wójcik, Annę i Bronisława Wróbel , Antonina i Wojciech Górecki , Maria i Franciszek Filas ,Marię i Jana Stanek ,Bronisławę i Stanisława Bednarczyk, Maria i Antoni Plewa, Helena i Franciszek Ubik , Franciszek Nosal ,Maria i Franciszek Firek syna Stanisława , Jan Jandura ,Wiktoria i Józef Brzegowski i ich rodziców , Adama Tkaczyka ,Marię i Franciszka Bochnak i ich rodziców , Teresę i Franciszka Pierwoła i ich rodziców Jan Łuczak, Eugenisz Śliz i ich rodziców , zmarłych z rodziny Plewów Arkadiusza, Adama, Stanisława Jaworskich , Stanisław Plewa, rodzice i rodzeństwo Stanisław i Anna Banka, Józef Wszołek ,Jan i Agnieszka Ziarnicki i syna Władysława ,Ludwikę i Stanisława Rapciak , Danutę i Jana Bryniarskich, Czesławę i Władysława Jandura , Magdalena i Wojciech Wiercioch Maria Skupień , Janina Klimczak, Janusz Garnczarek ,Stanisław Kuruc z rodzicami , Stanisław, Rozalia i Józef Kluś , Zofię Regiec, Józef Kowalczyk i wnuka Damiana, Władysław Bańka i S.Samuelę , Józefę, Ludwinę , Józefa i Jana Łaś , Janina i Jacek Kuta , Anna, Stanisław Waliczek , Ludwikę Bieniek Antoniego Głodziaka Helena i Wojciech Maniowszczak, Anna i Mikołaj oraz Antonina Maniowszczak Kazimierz Najger , Tomasz Czapski , Katarzyna i Wojciech Kozielec , Wojciech Konieczny ,Aniela i Józef Winczowski , Stefania i Jan Winczowski ,Andrzej Chryc Antonina i Mikołaj Chryc i ich rodziców , Józef Bańka , Anna, Józef i Jan Bańka i ich rodziców, Antonina i Wojciech Górecki syna Bronisława , Władysław Jandura ,Józef Bednarczyk , Zofia Zarębczan, Anna i Antoni Jandura , Karolina i Józef Adamczyk ,Franciszkę i Jana Bednarczyk Krystyna Łopińska, Franciszek Jandura i dusze w czyśćcu cierpiące ,Józef Koczór ,Stanisława i Mariannę Rutkowskich , Stanisław Kuruc , Maria i Władysław Mąka , Stefania i Józef Siedlarczyk ,Albin Cyrwus ,Janina i Józef Janczy ,Marian i Józefa Łukasz , Marię, Jana, Józefa Pacyga , Zofię i Bronisława Mąka oraz ich syna, Jakub Kurpiel, Katarzynę i Józefa Knutelskich, Marię i Franciszka Jaworskich oraz synów Bolesława i Władysława , Zofię i Mariana Wierzbięta ,Karolina i Bartłomiej Ślęzak, Paweł i Stanisława Sobczyk , Leon ,Stanisław, Stefan , Jan , Edward, Leokadia Sobczyk , Józef i Władysława Mularczyk , dusze w czyśćcu cierpiące zmarłych z rodziny Firków i Siedlarczyków , Bronisław Gaj, synowa Janina, Krystyna Zając synowie Piotr i Zenon oraz Janina , Franciszek, Katarzyna i Stanisława Plewa ,ks. Michał Zielonka , Aniela i Józef oraz Wanda i Stanisław Wojtaszek ,Ludwik Laskowski, Stanisławę i Józef Stanek Anna i Jan Szymsaj Anna i Stanisław Siedlarczyk , Antonina i Jan Siedlarczyk i córkę Annę ,Józef i Zofia Jandura oraz ich córki , Władysław i Bronisławę Plewa i synowie ,Adam Jandura , Helena i Władysław Hagowscy oraz Róża Orlando, Józef Kowalczyk , Stanisław Plewa ,Jana i Franciszkę Królczyk ,Helena Hamrus, Katarzyna i Jan Bednarczyk , Józef Plewa ,Jana Kowalczyka ,Stanisławę Bednarczyk , Zofię i Franciszka Kowalczyk, Wincenty , Zofia, Józefę i Marię Faron ,Zofię i Bronisława Regiec, Stanisława Regiec , Jana Greczka ,Tadeusz Bańka , Jan Jandura ,Marię Waniczek , Adelajda i Józef Gil , Weronikę i Jakuba Waniczek , Antoninę i Wojciecha Węgrzyniak , za zmarłych z rodziny Firków i Kopciów, Stefanię i Józefa Chryc , Jana Działkowicza ,Jakuba Kurpiela , Katarzynę i Józefa Knutelskich , Marię i Franciszka Jaworskich oraz ich dzieci Zofia i Filip Kubicz , Katarzyna Bochnak, Marian Pulka ,Józef i Maria Chryc oraz ich synów i synowe, Michał i Maria Radecka i synowie , Józef i Maria Żołnierczyk, Stanisław i Maria Staszel ,Jakuba Palicę żonę Zofie , synów: Józefa ,Jana, Stanisława, Władysława, Czesława ,Siedlarczyk Józef żonę Stefanię , Gażdziak Franciszek żonę Antoninę, Sikora Franciszek żonę Marię , Wróbel Józef i Edward ,Jana i Marie Bochnak i ich rodziców , Franciszka Palicę i jego rodziców , Katarzynę i Jana Jędrol , Zofię i Mikołaja Grzybek ,Stanisławę i Wojciecha oraz Stanisława Kuruc, Wiktorię, Wojciecha i Józefa Plewa , Franciszka Krzysztoń oraz Anielę i Jana Krzysztoń Franciszka Kubicz żonę Stefanię córkę Marię ,Józefa Maniowszczak , Franciszka Plewę i jego synów Stanisława i Bogdana , Jana Jandurę ,Jakuba i Katarzynę, syna Jana oraz rodziców i rodzeństwo , O.Teodora , S.Georgię i ich rodziców Franciszka Sikorę syna Józefa , Wojciecha Plewę żonę Wiktorię i zmarłych z rodziny , zmarłych Ojców i Braci pracujących w naszej Parafii ,Agnieszkę i Jakuba Firek oraz braci i sióstr, Annę i Franciszka Bańkę oraz Agata i Jan Bańka ,Bronisław Wolski

Ojcze nasz, Zdrowaś Maryjo, Wieczny odpoczynek…