Wypominki - Kluszkowce

Wypominki roczne 2021 - Pierwsza i trzecia niedziela miesiąca.

Miłosierdziu Bożemu polecamy w wypominkach rocznych wszystkich naszych bliskich zmarłych, krewnych, przyjaciół, członków rodzin i wspólnoty parafialnej:

Śp. Helenę Wojtaszek ,Czesławę Zięcina i jej rodziców, Stanisława Jaworskiego i jego rodziców, syna Adama i wnuka Arkadiusza ,Marka Koterba , Teofila Staszel ,Alicje Salamon, Karolina i Andrzej Węgrzyniak ,Zofia , Jan i Józef Maniowszczak, Zofię, Bronisława i Stanisława Regiec , Stefanię i Jana Greczek, Stanisław Plewa z rodzicami i rodzeństwem ,Arkadiusz Jaworski , Anna i Stanisław Bańka z synem i synową, Józefa i Stanisław Kowalczyk, Piekarski Józef, Anielę i Jana Gorlickich , Marię i Józefa , Stanisława , Katarzyna i Franciszek Potoczak , Genowefa Plewa ,Najger Bolesław, Józef i Anna Węgrzyniak, Stanisława i Wojciech oraz Stanisław Kuruc , Wiktoria ,Wojciech i Józef Plewa zmarłych z rodziny Kuruc i Plewa ,Władysław i S.Samuela Bańka , Józefę ,Ludwikę , Jan i Józef Łaś, Janina, Jacek Kuta , Ludwika Bieniek , Anna i Stanisław Waliczek , Jana Jandura , Marię ,Franciszka Firek i syna Stanisława Bronisław i Janina Gaj , Krystyna, Zenon i Piotr Zając , Franciszek, Katarzyna i Stanisław Plewa, Helenę, Annę, Wojciecha Wolskich , Anielę, Marię i Piotra Fąfrowicz, Annę, Mateusza Jabłońskich, Katarzynę, Jakuba, Jana Jabłońskich , Leokadię, Andrzeja Jabłońskich z rodziną , Zofie i Jana Węgrzyniak z rodziną, O.Teodra Węgrzyniak , S.Georgię , Józefa Sikorę , Franciszka Sikorę i jego rodziców i braci ,zmarłych kapłanów pracujących w naszej Parafii oraz dusze w czyśćcu cierpiące, Arkadiusza, Adama i Stanisława Jaworskiego , Weronika i Zygmunt Mróz, Bronisław i Ludwika Gut, Agnieszka i Jakub Firek oraz siostry i braci , Annę i Franciszka Bańka , Jakuba Chryca , Katarzynę i Jakuba Gorlickiego, Antonina i Wojciech Górecki , Maria i Franciszek Filas ,Paweł Kowalczyk , Jan Knutelski, Agnieszkę, Jana i Józefa Kotelnickch , Zdzisławę ,Jakuba Annę Dziatkowicz Maria i Józef Bańka i ich rodziców, Renatę i S.Samuelę Banka , Janina Roman Firek, Ludwikę i Bronisława Gut syna Stanisława ,Eugenie Chudzińską , Stanisławę Radosz, Mariannę, Józefa i Katarzynę Wajda, Wojciech i Katarzyna Wajda , Kazimierz i Maria Chryc , Zygmunt i Wanda Chryc, Józef i Anna Gawlak S.Anuncjatę , Michała, Anielę i Janusza Kuchta, Antonina i Wojciech Wojtaszek , Zofia i Władysław Słodyczka ,Stanisław i syna Józefa Wojtaszek , Zofia Matuszek Jakub Furca , Anna i Jan Szymsaj , Antonina i Jan Siedlarczyk córkę Annę , Stanisław i Anna Siedlarczyk, Zbigniew Babiak , Edward Bogusz, Józef Świdniak Józef Bednarczyk i córkę Zofie Zarębczan , Józef Pierwoła , Maria Kowalczyk męża Józefa ,Mikołaj i Maria Wolski drugą żonę Rozalie , Franciszka ,Katarzynę Łukasik , Jana, Zofię i Tadeusza Duda , Jana Wolskiego, Jana Łukasika , Marie i Józefa Oleksy i ich synów Kazimierza, Józefa i Jana, Agnieszkę Regiec, Marię i Jakuba Bańka, Zofie Kowalczyk ,Wojciech i Wiktoria Bańka , Józef i Bronisława Sosna , Anna i Roman Sosna ,Stanisław, Adam Jandura, Róża Orlando , Helena i Władysław Hagowscy, Karolinę , Andrzeja Węgrzyniak i ich rodziców , Karolinę Firek, Ludwik Laskowski, Annę, Katarzynę i Wojciecha Zwydak , Zofia Owsianka , Józef Głód , Helena Stasik ,Józefę i Franciszka Babiak , Janinę i Ludwika Plewa ,Jan Janeczek , Katarzyna i Stanisław Toczek, Andrzej Chryc , Aniela i Jan Ślęzak, Stefania i Józef Siedlarczyk , Maria i Władysław Mąka , Albin Cyrwus, Karolina i Andrzej Plewa , Antonina, Józef, Jan i Stanisław Bednarczyk ,Zofia Bochnak i rodzie, Władysław Bochnak , Michał i Anna Bochnak syna Władysława , Wincenty i Zofia oraz Józef i Józefa Faron , Jakuba Jandura , Zofię, Czesławę i S.M. Teklę Jandura , Annę i Józefa Siedlarczyk i ich synów, Jana, Zofie, Wojciecha Palica , Mikołaj , Katarzyna Babiak Władysław Bukowski , Antoniego Kurpiela syna Józefa , Rozalie i Józefa Kurpiel, Józef Jandura i jego żonę, Marię , Antoninę, Katarzynę i Franciszka Bochnak ,Jana i Jakuba Jandura, Zofia i Michał Jandura , Józef, Antonina , Jan I Stanisława bednarczyk ,Józef, Anna i Jan Wojtaszek ,Franciszek Kubicz , Krzysztof Pichniarczyk , Annę Bednarczyk , Mieczysław i Władysławę Kruczek , Mikołaja i Katarzynę Chryc , Jana i Franciszkę Bednarczyk, Stefanię, Jana ,Józefa Greczek , Anna, Wojciech, Bronisław Greczek , Zenon Matyja, Piotr Wiercioch, Maria Palica ,Józef i Marianna Łukasz , Jan, Józefa i Maria Pacyga ,Katarzynę i Józefa Knutelskich oraz ich rodziców i braci ,Jakuba Kurpiela i rodziców, Marie i Franciszka Jaworskich , oraz ich synów, Władysław , Bolesław oraz Zofia i Marian Wierzbięta, Zofia, Jakub i Józef Brzeźnia ,Antonina, Jan i Stanisław Plewa ,Aniela i Józef Bednarczyk ich dzieci i wnuki ,Aniela i Jan Ślęzak , Andrzej Chryc, Janina i Józef Janczy, Zofia i Filip Kubicz, Katarzyna Bochnak ,Jana Bednarczyka . Michała, Agnieszkę i Marie Chryc Kazimierza ,Marię Ligas i ich rodziców, Marię i Franciszka Rusnak , Tomasza Papieskiego zmarłych z rodziny Gaździaków i Firków, Andrzeja i Alicję Salamon , Wiktorię i Jakuba Salamon , Teresę Kowalczyk , Jarosława Kowalczyk, Jakuba Marię, Annę i Stanisława Grzybek i ich rodziców , Bronisława i Rafała Bańkę ,Maria i Andrzej Zwydak , Wojciech Konieczny, Władysław Kapuśnik ,Maria i Franciszek Bochnak i rodzice Teresa i Franciszek Pierwoła i rodzice, Katarzyna i Jakub Zwydak Katarzyna i Jan Janczy Stanisław Janczy ,Antoniego i Antoninę Sikora, Kazimierza Sajdera i rodziców, Anna Rendak i rodzice ,Piotr Siedlarczyk, Stefania i Jan Kubicz i rodzice ,Elżbietę i Jana Bochnak , Maria i Józef Bochnak, Irena i Jan Czubernat Pawła Jabłońskiego i rodziców, Maria i Mikołaj oraz Anna i Stanisław Jandura, Stanisław Koterba , Maria i Jakub Koterba ,Zofia i Wojciech Siedlarczyk, Tadeusz Gurgul Bolesław Najger, Katarzyna, Anna i Józef Regiec, Czesław Jagieła Zofia , Józef i Franciszek Brzegowscy, Anna i Jakub Brzegowscy , Helenę i Walentego Organiściak , Bolesław Najger, Genowefa Plewa Antoni i Bronisław Wolski, Bronisław Kowalczyk , Krzysztof i Jacek Bańka Jan i Stefania Leśniccy , Józef i Anna Leśniccy, Ziarnicki Jan , Agnieszka i Władysław , Rapciak Stanisław , Ludwika, Danuta i Jan Bryniarscy ,Zofia i Władysław Kowalczyk: synów Andrzeja i Pawła , Annę i Stanisława Siedlarczyk, Zofia Bochnak, Maria i Jan Domian , Agnieszka i Wojciech Jabłońscy ,Maria i Józef Kowalczyk, Stanisława ,Jan Królczyk żonę Franciszkę , Emanuel Hamrus ,Franciszka Plewa i jego synów Bogdana i Stanisława ,Tadeusza Bańka i jego rodziców ,Halinę Kowalską, Marię i Jana Stanek Siedlarczyk Józef i Stefania , Sikora Franciszek i Maria , Gaździak Franciszek i Antonina, Wróbel Józef, Edward i Bronisław, Zbigniew Ślęzak, Jan i Maria Firek syna Stefana, Wojciech Kuruc , Ludwikę, Agnieszkę i Stanisława Brzegowskich, Władysława Buraka ,dusze w czyśćcu cierpiące.

Ojcze nasz, Zdrowaś Maryjo, Wieczny odpoczynek…


Wypominki roczne 2021 - Druga i czwarta niedziela miesiąca.

Miłosierdziu Bożemu polecamy w wypominkach rocznych wszystkich naszych bliskich zmarłych, krewnych, przyjaciół, członków rodzin i wspólnoty parafialnej:

Śp. Maria i Józef Kowalczyk , Janina Kurnat , Plewa Stanisław ,Agnieszka , Jan, Wojciech Wojtaszek , Józef Karpeta , Anna i Eugeniusz Baran, Łukasz Brzegowski , Maria ,Jakub, Agnieszka i Wojciech Chryc , Anna i Paweł Półtorak Aniela i Józef Królczyk , Aniela Królczyk, Józef, Agnieszka , Kazimierz i Krzysztof Jaworski, zmarłych z rodziny Firków i Kopciów ,Bronisław i Ludwika Gut syna Stanisława , Eugenię Chudzińską , Stanisławę Radosz, dusze w czyśćcu cierpiące Stanisław Plewa, rodziców i rodzeństwo. Anielę i Jana Ślęzak i ich rodziców , Marię Górniak oraz rodziców, Katarzynę i Józefa Leśnickich , Marie i Franciszka Gryz, Annę Młodojewską, Zofię i Jana Łuczak , Eugeniusz Śliz i ich rodzeństwo Józef Ślęzak ,Jan Antonina i Zofia Zielińscy, Franciszek i Stanisław Górecki , Józef Burtan i rodzice ,Antonina i Wojciech Górecki syna Bronisława , Władysław Jandura ,Chryc Andrzej , Józef Bańka, Antonina i Mikołaj Chryc , Jan, Józef, Anna Bańka, Wawrzyniec i Katarzyna Bańka, Józef Wojtaszek żona Albina, Helenę, Tadeusza, Henryka, Ireneusza, Ryszarda, Agnieszkę, Antoniego, Jana i Krystynę Jan i Anna Rusin , Zygmunt Rusin , Katarzyna Gier , Krzysztof Rusin , Józef i Rozalia Węgrzyniak Stefanię i Stanisława oraz Annę i Krzysztofa Gościej , Zofia i Franciszek Firek , Wojciech Kowalczyk ,Jan i Maria Bochnak ich rodzice i rodzeństwo ,Franciszek i Agnieszka Palica i ich rodzice i rodzeństwo Helena, Wojciech oraz Anna i Mikołaj Maniowszczak, Antonina Maniowszczak Tadeusz Klag i rodzice , Edward Wróbel , Stanisławę i Franciszka Węgrzyniak Stefania, Stanisław i Czesław Leśnicki, Józef Pierwoła , Jan i Aniela Ślęzak , Anna, Bronisław i Jakub Dziatkowicz, Maria Kazimierz Bednarczyk , Józefę Liptak , Zofia i Jan Koterba, Teresa i Franciszek Pierwoła , Maria i Wojciech Maniowszczak syna Władysława Jana i Bogdana Kurpiela ,Jan i Franciszka Bednarczyk oraz synowie , Jakuba Maniowszczak syna Józefa , Anna i Władysław Kubicz, Józef Huzior ,Stanisław Bednarczyk, Ignacy , Bernadeta , Maria Palica, Józef i Stefania Chryc , Jakub i Maria Bąk, Jan i Anna Dziatkowicz , Józef, Aniela, Jan Knurowski ,Marię i Franciszka Olejarz , Genowefę Plewa, Annę, Wojciecha , Jana i Marię Przybycień Brygida i Józef Brzeźnia , Władysław Fiust i rodzice , Maria, Jan, Stefania, Władysław Wójcik dusze w czyśćcu cierpiące ,Aniela i Józef Wojtaszek , Maria, Stanisław, Zbigniew Grzybek, Józef Pierwoła , Maria i Józef Grzybek , Franciszek Węgrzyniak, Maria i Stefan Dębski, Teresa Sieczka ,Krystyna, Stanisław,Zdzisław Kłapacz ,Stanisławę i Pawła Sobczyk ,Małgorzata i Wacław Walenta z rodziną, Maria i Franciszek Zielińscy , Mariusz Pusz, Anna, Rozalia Zielińscy , Franciszek , Katarzyna i Władysław Warzywoda Jakuba i Katarzynę Greczek , Karolina i Jan Kubicz, zmarłych kapłanów , dusze w czyśćcu cierpiące, Czesławę i Władysława Jandura Magdalenę i Wojciecha Wiercioch , Marię Skupień, Janinę Klimczak , Janusz Garnczarek, Wandę, Józefa i Jadwigę Walickich , Ewę, Wawrzyńca i Janusza Kuchta, Kopytko Józef , Szeliga Wiktoria i Helena , Antoni Bandulet ,Jan Ludwika Maria Gałdyn i rodzice , Elżbieta i Jan Bochnak z rodzicami ,Walenty Zygmund Agata i Jan Bańka i ich rodzice Michała i Marie Radecką oraz ich córkę i synów, Józef i Maria Chryc oraz synów i synową, Józef i Maria Żołnierczyk , Stanisław i Maria Staszel ,Stanisław Kuruc z rodzicami ,Stanisław i Rozalia Kluś i syna Józefa Zofia Regiec , Józef Kowalczyk wnuka Damiana ,Stanisław Chryc , Jan Jandura , Tadeusz Bańka ,Maria Waniczek , Adelajda i Józef Gil ,Antoninę i Wojciecha Węgrzyniak Weronikę i Jakuba Waniczek ,Wiktorie i Józefa Brzegowskich , Zofia i Jan Chryc , Adam Tkaczyk, Janina i Ludwik Plewa i rodzice , Józef Koczór , Janina Kurnat Aniela, Jan, Władysław i Józef Garb, Helena Franciszek Ubik Stefania Władysław, Eugeniusz Malinowscy, Karolina i Bartłomiej Ślęzak , Jana, Marie Bochnak rodziców i rodzeństwo , Stanisława Jankowskiego i jego rodziców i braci , Mikołaja i Zofię Grzybek ,Katarzynę, Zofie, Bartłomieja, Jana, Annę, Józefa Węgrzyniak ,Krzysztofa i Franciszka Regiec ,Franciszek Krzystoń, Jan i Aniela Krzystoń, Zofię i Stanisława Wojtaszek, Józefa Węgrzyniak , Rozalię Węgrzyniak zd. Gier , Stanisława Bagnickiego ,Wojciecha, Stanisława i Marie Kowalczyk Marie i Antoniego Plewa, Janinę Dziatkowicz, Magdalenę i Kazimierza Rapciak , Mieczysława i Annę Kubicz , Teresę i Jarosława Kowalczyk Wojciech Konieczny rodziców i rodzeństwo , Kozielec Katarzyna, Jana i Władysława Kapuśnik ,Janina , Bolesław, Jan ,Stanisław ,Władysław Kapuśnik Katarzyna, Michał i Władysław Kowalczyk, Wojciech, Franciszek, Ludwik Konieczny oraz ich rodzice , Kazimierz Sajdera , Antonina i Antoni Sikora, Franciszek Sikora oraz dusze w czyśćcu cierpiące, Maria, Franciszek i Andrzej Łepek, Józef Bochnak i rodzice, Małgorzata i Jan Błachut ,Stanisław Plewa, Arkadiusz Jaworski , Jan i Antonina Plewa, Stanisław i Anna Bańka, Zofia Plewa Stanisława i Zbigniew Bańka , Anna Oruat , Wojciech i Stanisław Plewa Józef, Jakub , Aniela i Wojciech Bąk ,Maria , Stanisław, Jan, Zofia i Stanisław Strama Marian Palica, Arkadiusza Jaworskiego, Józef Wszołek, Maria Walkowicz Antonina, Józef i syna Stanisława Jandura , Anna i Józef Milaniak Helena i Franciszek Ubik , Franciszek Nosal ,Józefa Jabłońskiego, Aniele Krzystoń, Andrzeja Jabłońskiego żonę Annę ,Teresa i Franciszek Wróbel Bogusław, Krystyna , Władysław i Danuta Zachwieja ,Antonina i Jan Hryc , Bolesław Najger, Franciszka Bednarczyka , Marię, Antoniego, Franciszka, Stanisława Podlipnich, Bogdana Krężla Stanisława i Zofię Kaczmarczyk, Karolinę i Stanisława Gędźbła synów Władysława i Stanisława, córkę Marię Antos męża Jana i Zofię, Jana, Władysława, Annę Kubicz ,Rozalię , Czesława, Krzysztofa Wójcik , Józef Regiec Dusze w czyśćcu cierpiące.

Ojcze nasz, Zdrowaś Maryjo, Wieczny odpoczynek…