Niedziela Świętej Rodziny – 30 XII 2018 – Kluszkowce

1. Bardzo serdeczne podziękowania i szczere Bóg zapłać za przekazanie życzeń świątecznych, za wszelką pomoc w przygotowaniu kościoła do świąt Bożego Narodzenia: Paniom za sprzątanie kościoła, Pani Joli i Panu Janowi oraz bratu Piotrowi i Ryszardowi za przygotowanie świątecznych dekoracji, Panu Sołtysowi za choinki, służbie liturgicznej z o. Tomaszem na czele, chórowi parafialnemu i scholi za ubogacenie liturgii.

2. W poniedziałek zakończenie wizyty duszpasterskiej:

1. ul. Rozwojowa / nr. 50/, ul. Zdrojowa /cała/
2. ul. Pienińska, Przemysława, ul. Zielona.
3. ul. Leśna, ul. Gorczańska , ul. Wspólna, Polna,

3. W poniedziałek 31 grudnia zakończenie roku 2018. Msza św. dziękczynno-błagalna z nabożeństwem na zakończenie roku o godz. 17.30.

4. We wtorek 1 stycznia Nowy Rok. Przypada święto Bożej Rodzicielki. Msze św. według porządku niedzielnego.

5. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Okazja do spowiedzi w te dni od godziny 16.30 – 18.30. W czwartek modlimy się o powołania kapłańskie, w piątek czcimy Boże Serce, taca w tym dniu przeznaczona jest na cele misyjne. W piątek w godzinach rannych odwiedzimy chorych. W sobotę czcimy Niepokalane Serce Maryi. Nabożeństwo pierwszych sobót i zmiana tajemnic różańcowych przed mszą św. o godz. 16.30.

6. Przyszła niedziela to niedziela Objawienia Pańskiego znana w Polsce jako święto Trzech Króli. Poświęcenie kadzidła na każdej mszy św. Kadzidło można nabywać w zakrystii u brata. Ponadto na mszy św. o godz. 9.30 wystąpi kwartet muzyczny z Ukrainy oraz będzie można nabyć płytkę z kolędami po polsku i ukraińsku, zaś o godz. 11,30 liturgii towarzyszyć będzie nasz chór parafialny po Mszy św. mini koncert kwartetu muzycznego z Ukrainy oraz będzie można nabyć płytkę z ich wykonania.

7. Serdeczne Bóg zapłać za sprzątanie i złożone ofiary na kwiaty w tym tygodniu w kościele i w kaplicy.

8. Intencje mszalne na najbliższy tydzień wywieszone są na tablicy ogłoszeń i w gablocie przed kościołem, jak też na naszej stronie internetowej: www.parafiakluszkowce.pl.

9. Wszystkim solenizantom, jubilatom , życzymy Bożego błogosławieństwa, a Turystom , Gościom oraz parafianom życzymy dobrego odpoczynku i błogosławionego tygodnia.