III Niedziela Wielkanocna B 14.04.2024 – Kluszkowce

1. Dzisiejsza niedziela w liturgii nazywa się Niedzielą Biblijną , która rozpoczyna Tydzień Biblijny. Zachęcamy do czytania Pisma Świętego. Trwa dziś w Polsce już VIII edycja Narodowego czytania Pisma Św. U ministrantów można nabyć nowe egz. Pisma św.:
    małe 20 zł. i większe 50 zł. Również grupa biblijna przygotowała cytaty z Pisma św. do osobistego rozważania i wzięcia z koszyczka przy wyjściu z kościoła.
  2. Dzisiejsza taca jak w każdą drugą niedziele miesiąca przeznaczona jest na potrzeby Parafii. Od jutra zaczynamy prace przy dachu kościoła.
  3. Przyszła niedziela obchodzona jest w kościele , jako Niedziela Dobrego Pasterza. Modlimy się o powalania kapłańskie, zakonne i misyjne.
  4. W tym tygodniu zapraszamy na spotkanie w środę 17 kwietnia mężczyzn a w czwartek grupę biblijna po mszy świętej wieczornej do salek.
  5. Do związku małżeńskiego przygotowują się : Zuzanna Dziatkowicz, panna z Kluszkowiec i Dawid Chryc, kawaler z Kluszkowiec. Zapowiedź druga.
  6. Bóg zapłać za sprzątanie i złożone ofiary na kwiaty w tym tygodniu w kościele: Duda Maria , Jolanta Tynus , Zofia Smaga , Beata Wolska. W kaplicy : Budz Barbara , Maniowszczak Stanisława .
  7. Intencje mszalne na najbliższy tydzień wywieszone są na tablicy ogłoszeń w gablocie przed kościołem, jak też na naszej stronie parafialnej:  www.parafiakluszkowce.pl
  8. Wszystkim solenizantom, jubilatom tego tygodnia oraz parafianom i gościom życzymy  obfitości łask Bożych i opieki Matki Najświętszej na każdy dzień.
  9. Bożemu Miłosierdziu polećmy zmarłego w Mariusza Liptaka. Dobry Jezu ..