XXXIII Niedziela Zwykła – 13 XI 20222 – Krośnica

  1. Dziś w kościele obchodzony jest VI Światowy Dzień Ubogich. Z tej racji kwesta do puszek przeznaczona jest  na potrzeby biednych i potrzebujących, a jak w każdą II niedzielę miesiąca taca przeznaczona jest na potrzeby parafii. 
  2. Zachęcamy do trwania w modlitwie za zmarłych. Przez cały listopad codziennie rano Msza Święta w Kluszkowcach za zmarłych polecanych wypominkach,  a wieczorem u nas po Mszy Świętej, koronka do Bożego Miłosierdzia z wyczytywaniem zmarłych. Kartki na wypominki roczne można będzie składać po 1 grudnia.
  3. W tym tygodniu w liturgii : W poniedziałek w naszym zakonie obchodzimy Wszystkich świętych NZ a we wtorek wspomnienie wszystkich zmarłych NZ. 17 listopada wspomnienie  św. Elżbiety Węgierskiej, zakonnicy, w piątek wspomnienie bł. Karoliny Kózkówny dziewicy i męczennicy.
  4.  Przyszła niedziela to niedziela Chrystusa Króla Wszechświata, kończy się rok liturgiczny. W Kluszkowcach będzie odpust. Sumie odpustowej z procesją o godz. 11,30 będzie przewodniczyć O. Damian karmelita bosy z Krakowa.
  5. Spotkanie grupy młodzieżowej w Każdą sobotę po Mszy Świętej, zapraszam wszystkich chętnych młodych.
  6. W tym tygodniu zapraszamy na spotkanie modlitewne w Kluszkowcach: w środę mężczyzn św. Józefa, a w czwartek grupę biblijna po mszy świętej wieczornej.
  7. W każdą środę wieczorem w naszym kościele nabożeństwo do św. Józefa. Zachęcamy do składania próśb i podziękowań za wstawiennictwem naszego patrona do skarbony na kracie przy wyjściu z kościoła.
  8. Serdeczne Bóg zapłać za złożone ofiary na sprzątanie oraz kwiaty.
  9. Intencje mszalne na najbliższy tydzień i ogłoszenia wywieszone są na tablicy ogłoszeń, jak też dostępne są na naszej stronie internetowej: www.parafiakluszkowce.pl.
  10.  Wszystkim wypoczywającym na terenie naszej parafii solenizantom oraz parafianom życzymy dobrego odpoczynku i błogosławionego tygodnia.