XXX Niedziela Zwykła – 24 X 2021 – Krośnica

 1. W dzisiejszą niedzielę przypada Światowy Dzień Misyjny, który rozpoczyna Tydzień Misyjny, w naszych modlitwach pamiętajmy o tych, którzy głoszą i głosili Chrystusa w różnych zakątkach świata. Taca z dzisiejszej niedzieli jest przeznaczona na cele misyjne
 2. W tym tygodniu w czwartek przypada święto Apostołów Szymona i Judy Tadeusza.
 3. W tym tygodniu o. Prowincjał karmelitów bosych, prowincji krakowskiej będzie wizytował naszą wspólnotę, odwiedzi także Krośnicę, w środę będzie celebrował Eucharystię oraz poświęci kaplicę pogrzebową i ustanowi nowych 11 lektorów w naszym kościele.
 4. Spotkanie klasy 7 w ramach przygotowania do bierzmowania w środę po Mszy Świętej i różańcu.
 5. Nabożeństwo Różańcowe codziennie po Mszy Świętej, a w niedziele po Mszy Świętej o godzinie 8:30. Zapraszamy do licznego udziału w tym ostatnim tygodniu października na wspólna modlitwę. W piątek zakończenie nabożeństw różańcowych dla dzieci, proszę aby przyniosły plansze, jak co roku siostry Karmelitanki Bose z Tarnowa przygotowały nagrody. Polecamy je naszym modlitwom.
 6. W sobotę o godzinie 17:00 nabożeństwo do MB Szkaplerznej.
 7. W związku ze zbliżającą się Uroczystością Wszystkich Świętych zachęcamy do skorzystania z sakramentu pokuty. Dar odpustów dla zmarłych można wyprosić jedynie czystym sercem. W kościele  wyłożone są kartki na wypominki listopadowe. W listopadzie rano Msza św. za zmarłych polecanych wypominkach w Kluszkowcach, a wieczorem u nas koronka do Bożego Miłosierdzia z wyczytywaniem zmarłych.
 8. W każdą środę wieczorem w naszym kościele jest nabożeństwo do św. Józefa. Zachęcamy do składania próśb i podziękowań za wstawiennictwem naszego patrona do skarbony na kracie przy wyjściu z kościoła.
 9. Zbieramy ofiary na ogrzewanie kościoła, na zakup pelletu.
 10. Serdeczne Bóg zapłać za złożone ofiary na sprzątanie oraz kwiaty.
 11. Intencje mszalne na najbliższy tydzień i ogłoszenia wywieszone są na tablicy ogłoszeń, jak też dostępne są na naszej stronie internetowej: www.parafiakluszkowce.pl.
 12. Wszystkim wypoczywającym na terenie naszej parafii solenizantom oraz parafianom życzymy dobrego odpoczynku i błogosławionego tygodnia.