XXX Niedziela Zwykła – 24 X 2021 – Kluszkowce

  1. W dzisiejszą niedzielę przypada Światowy Dzień Misyjny, który rozpoczyna Tydzień Misyjny, w naszych modlitwach pamiętajmy o tych, którzy głoszą i głosili Chrystusa w różnych zakątkach świata. Taca z dzisiejszej niedzieli jest przeznaczona na cele misyjne
  2. W tym tygodniu w czwartek przypada święto Apostołów Szymona i Judy Tadeusza
  3. Przyszła niedziela to Suma „góralska.” Zapraszamy w strojach góralskich.
  4. Nabożeństwo Różańcowe codziennie wieczorem o godzinie 17.00. Zapraszamy do licznego udziału w tym ostatnim tygodniu października na wspólna modlitwę.
  5. W związku ze zbliżającą się Uroczystością Wszystkich Świętych zachęcamy do skorzystania z sakramentu pokuty. Dar odpustów dla zmarłych można wyprosić jedynie czystym sercem. Spowiadamy codziennie podczas  Mszy świętej rano i wieczór. W kościele  wyłożone są kartki na wypominki listopadowe. Kartki prosimy składać w zakrystii lub w kancelarii . W listopadzie rano Msza św.za zmarłych polecanych wypominkach a wieczorem Różanie c z wyczytywaniem zmarłych. Natomiast wypominki  roczne  są w każdą niedzielę w kaplicy o 7.30. Kartki na wypominki roczne można składać do końca roku po 1 listopada.
  6. W tym tygodniu na relief Świętej Teresy ofiarę złożyła pewna rodzina. Niech święta Teresa wyprasza ofiarodawcom wszystkie potrzebne łaski.
  7. U ministrantów do nabycia jest prasa katolicka: Idźmy do świętego Józefa z artykułami poświeconymi zmarłym w cenie 8 zł. a także książeczka z rozważaniami różańcowymi i świadectwami, że Różaniec ocala rodziny w cenie 14 zł. oraz dla dzieci listopadowy numer Stasia. Cena 8 zl.
  8. Serdeczne Bóg zapłać za sprzątanie i złożone ofiary na kwiaty w tym tygodniu w kościele: Drozdek Janina, Łukasz Maria, Dziadkowicz Zofia i Kurpiel Maria. W kaplicy: Agata i Małgorzata Sikora i Brzegowska Iwona .
  9. Intencje mszalne na najbliższy tydzień wywieszone są na tablicy ogłoszeń w gablocie przed kościołem, jak też na naszej stronie parafialnej: WWW.parafiakluszkowce.pl
  10. Wszystkim wypoczywającym na terenie naszej parafii solenizantom oraz parafianom życzymy dobrego odpoczynku i błogosławionego tygodnia.