XXX Niedziela Zwykła – 23 X 2022 – Krośnica

 1. Rodzice i uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Krośnicy prowadzą dziś kiermasz własnoręcznie wykonanych dekoracji, które będzie można umieścić na grobach naszych bliskich. Całkowity dochód z tego kiermaszu przeznaczony jest na pomoc pogorzelcom. Prosimy o ofiarność na ten cel.
 2. Dzisiejsza niedziela rozpoczyna w kościele Tydzień misyjny. W naszych modlitwach pamiętajmy o tych którzy głoszą i głosili Chrystusa w różnych zakątkach świata.
 3. Dziękujemy za ofiary złożone w dniu Papieskim na stypendia dla młodzieży zdolnej a nie zamożnej fundowane przez fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia.
 4. Zbliża się listopad, czas modlitewnej pamięci za zmarłych. Zachęcamy do zrobienie porządków na cmentarzu pamiętajmy przy tym o segregacji śmieci. W kościele  wyłożone są kartki na wypominki listopadowe.
 5. W tym tygodniu w liturgii w poniedziałek 28 października święto świętych Apostołów  Szymona i Judy Tadeusza .
 6. Przypominamy o nabożeństwach różańcowych codziennie po Mszy Świętej, w Niedzielę po Mszy Świętej o godzinie 8:30. Za odmówienie cząstki różańca wspólnie można uzyskać odpust, czyli darowanie  kar czyśćcowych za grzechy pod zwykłymi warunkami.
 7. W tym tygodniu w środę 26 października zapraszamy mężczyzn, a w Czartek chętne osoby na grupę biblijną, spotkanie po mszy św. wieczornej w Kluszkowcach do salki w klasztorze.
 8. Dzieci zapraszam na zakończenie nabożeństw różańcowych w sobotę, proszę by przynieść ze sobą wyklejone plansze, dla wszystkich będą atrakcyjne nagrody przygotowane przez siostry karmelitanki bose z Tarnowa.
 9. W najbliższą sobotę, zapraszamy na Nabożeństwo szkaplerzne o godzinie 17:00.
 10. Bardzo prosimy o składanie ofiar na ogrzewanie kościoła. Bóg zapłać za wasz dar.
 11. W każdą środę wieczorem w naszym kościele nabożeństwo do św. Józefa. Zachęcamy do składania próśb i podziękowań za wstawiennictwem naszego patrona do skarbony na kracie przy wyjściu z kościoła.
 12. Serdeczne Bóg zapłać za złożone ofiary na sprzątanie oraz kwiaty.
 13. Intencje mszalne na najbliższy tydzień i ogłoszenia wywieszone są na tablicy ogłoszeń, jak też dostępne są na naszej stronie internetowej: www.parafiakluszkowce.pl.
 14. Wszystkim wypoczywającym na terenie naszej parafii solenizantom oraz parafianom życzymy dobrego odpoczynku i błogosławionego tygodnia.