XXVIII Niedziela Zwykła – 10 X 2021 – Krośnica

 1. Dzisiejsza taca, jak w każdą druga niedziele miesiąca przeznaczona jest cele inwestycyjne parafii. A w obchodzonym dziś XXI Dniu Papieskim zbierane są do puszek ofiary dla fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia na stypendia dla zdolnej a niezamożnej młodzieży.
 2. W tym tygodniu  w liturgii: w poniedziałek wspomnienie św. Jana XXIII papieża, w piątek wspomnienie św. Teresy od Jezusa, doktora kościoła i reformatorki naszego Zakonu a w sobotę św. Jadwigi Śląskiej. 
 3. Przypominamy o nabożeństwach różańcowych w naszym kościele codziennie po Mszy Świętej, a w niedziele po Mszy Świętej o godzinie 8:30.  Zapraszamy do licznego udziału zarówno dzieci jak i dorosłych. 
 4. Młodzież zapraszam na spotkanie grupy młodzieżowej w sobotę po Mszy Świętej.
 5. Spotkanie klasy 7 w ramach przygotowania do bierzmowania w środę po Mszy Świętej i różańcu
 6. W kościele wyłożone są kartki na wypominki listopadowe. W listopadzie rano Msza św.za zmarłych polecanych wypominkach w Kluszkowcach a wieczorem u nas koronka do Bożego Miłosierdzia z wyczytywaniem zmarłych.
 7. W każdą środę wieczorem w naszym kościele jest nabożeństwo do św. Józefa. Zachęcamy do składania próśb i podziękowań za wstawiennictwem naszego patrona do skarbony na kracie przy wyjściu z kościoła.
 8. Wciąż zbieramy ofiary na ogrzewanie kościoła, na zakup pelletu.
 9. Serdeczne Bóg zapłać za złożone ofiary na sprzątanie oraz kwiaty.
 10. Intencje mszalne na najbliższy tydzień i ogłoszenia wywieszone są na tablicy ogłoszeń, jak też dostępne są na naszej stronie internetowej: www.parafiakluszkowce.pl.
 11. Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Krościenku nad Dunajcem informuje, że od dnia 11 października 2021 r. do dnia 29 października 2021 r. osoby zainteresowane otrzymaniem wsparcia w formie paczki żywnościowej, będące mieszkańcami Gminy Krościenko nad Dunajcem, mogą zgłaszać się do biura Ośrodka, w Ośrodku Zdrowia w Krościenku nad Dunajcem, ul. Esperanto 2, celem złożenia odpowiedniego skierowania kwalifikującego do otrzymania pomocy.
 12. Wszystkim gościom wypoczywającym na terenie naszej parafii solenizantom oraz parafianom życzymy dobrego odpoczynku i błogosławionego tygodnia.