XXVII Niedziela Zwykła – 4 X 2020 – Kluszkowce

 1. Trwa miesiąc modlitwy różańcowej. Niech ta modlitwa  zjednoczy nas wszystkich na uproszeniu nawrócenia i pokoju dla świata, dla naszych rodzin i nas samych. Nabożeństwa różańcowe w naszym kościele codziennie  o godz.17,00 przed Mszą świętą wieczorną. 
 1. Witamy w naszej wspólnocie  O.Stefana. Życzymy mu Bożego błog w pracy duszpasterskiej na nowej placówce do której został skierowany przez O.Prowincjała.
 1. W przyszłą niedziele  to jest 11 października obchodzić będziemy XX Dzień Papieski. Tradycyjnie fundacja Dzieło Nowego Tysiąclecia będzie kwestować na stypendia dla uczącej się i młodzieży jako żywy pomnik św. JP II . Jest to także II niedziela miesiąca, taca przeznaczona jest na potrzeby parafii.    
 1.  W tym tygodniu w liturgii : w poniedziałek n wspomnienie św.  S.Faustyny , w środę MB Różańcowej  w piątek bł. Wincentego Kadłubka, bp.   
 1.  W kościele są wyłożone kartki na wypominki listopadowe. Kartki można składać w zakrystii lub w kancelarii. Wielu z was zostawia zapisane kartki  wypominkowe  po ławkach , na stoliku w przedsionki a później są pretensje że nie były czytane. Te które znajdą się tam gdzie powinny  na pewno są czytane i włączone do modlitwy za zmarłych w miesiącu listopadzie. 
 1. We wtorek po Mszy św. wieczornej zapraszamy  chętnych na spotkanie grupy modlitewnej w salce w klasztorze. Grupa przewidziana jest dla mężczyzn i kobiet.
 2. W czwartek tj 15 października kancelaria będzie nieczynna.
 3. U ministrantów jest do nabycia nowy numer gazety ewangelizacyjnej Dobre Nowiny w cenie 1 zł. Gazeta  prawie w całości poświęcona jest modlitwie różańcowej , a także czasopismo  o duchowości karmelitańskiej w cenie 14 złoty i dla dzieci  nowy miesięcznik Staś w cenie 8 zł.
 4. Serdeczne Bóg zapłać za sprzątanie i złożone ofiary na kwiaty w tym tygodniu w kościele : Pani Kowalczyk Mariola , Leśnicka Maria , Markus Maria , Wojtaszek Barbara  .W kaplicy : Gurgul Małgorzata i Kowalczyk Sylwia.
 5. Intencje mszalne na najbliższy tydzień wywieszone są na tablicy ogłoszeń i w gablocie przed kościołem, jak też na naszej stronie internetowej: www.parafiakluszkowce.pl 
 6.  Wszystkim wypoczywającym na terenie naszej parafii  oraz parafianom życzymy dobrego odpoczynku  i błogosławionego tygodnia.