XXVII Niedziela Zwykła – 4 X 2020 – Krośnica

 1. Trwa miesiąc modlitwy różańcowej. Niech ta modlitwa  zjednoczy nas wszystkich na uproszeniu nawrócenia i pokoju dla świata, dla naszych rodzin i nas samych. Nabożeństwa różańcowe w naszym kościele codziennie po Mszy Świętej wieczornej. 
 2. Witamy w naszej wspólnocie O. Stefana. Życzymy mu Bożego błogosławieństwa w pracy duszpasterskiej, na nowej placówce, do której został skierowany przez O. Prowincjała. To jest ostatnia osoba
 3. W przyszłą niedzielę,  tj. 11 października obchodzić będziemy XX Dzień Papieski. Tradycyjnie fundacja Dzieło Nowego Tysiąclecia będzie kwestować na stypendia dla uczącej się i młodzieży jako żywy pomnik św. JP II . Jest to także II niedziela miesiąca, taca przeznaczona jest na potrzeby naszego kościoła.    
 4.  W tym tygodniu w liturgii : w poniedziałek wspomnienie św. S. Faustyny, w środę MB Różańcowej,  w piątek bł. Wincentego Kadłubka, bp.   
 5.  W kościele są wyłożone kartki na wypominki listopadowe. Kartki można składać w zakrystii.
 6. Wciąż zbierane są ofiary na węgiel, prosimy o ofiarę na ten cel, kto jeszcze tego nie uczynił.
 7. We wtorek po Mszy św. wieczornej w Kluszkowcach, zapraszamy chętnych, na spotkanie grupy modlitewnej w salce w klasztorze. Grupa przewidziana jest dla mężczyzn i kobiet.
 8. W czwartek tj. 15 października kancelaria będzie nieczynna.
 9. U ministrantów jest do nabycia nowy miesięcznik Staś w cenie 8 zł.
 10. Młodzież zapraszam na spotkanie grupy młodzieżowej w sobotę po Mszy Świętej.
 11. Zachęcamy do składania próśb i podziękowań za wstawiennictwem św. Józefa do skarbony na kracie.
 12. Serdeczne Bóg zapłać za złożone ofiary na sprzątanie oraz kwiaty.
 13. Intencje mszalne na najbliższy tydzień i ogłoszenia wywieszone są na tablicy ogłoszeń, jak też dostępne są na naszej stronie internetowej: www.parafiakluszkowce.pl.
 14. Spotkanie rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej, w salce pod zakrystią.
 15. Wszystkim wypoczywającym na terenie naszej parafii  oraz parafianom życzymy dobrego odpoczynku  i błogosławionego tygodnia.