XXVII Niedziela Zwykła – 2 X 2022 – Krośnica

1.  Dzisiaj Fundacja Pola Nadziei kwestuje do puszek. Ofiarodawcy otrzymują cebulki żonkili. Kwesta przeznaczona jest na hospicja.
  2. Rozpoczął się miesiąc modlitwy różańcowej. Niech ta modlitwa zjednoczy nas wszystkich na uproszeniu pokoju dla świata, naszych rodzin i nas samych. Nabożeństwa różańcowe codziennie po Mszy Świętej, w Niedzielę po Mszy Świętej o godzinie 8:30.
  3. W  tym tygodniu w liturgii: we wtorek 4 października wspomnienie świętego Franciszka z Asyżu , w środę świętej S. Faustyny, w piątek wspomnienie MB Różańcowej.
  4. Również w tym tygodniu I czwartek i piątek miesiąca. W czwartek modlimy się w intencji powołań kapłańskich i zakonnych, w piątek do Serca PJ. Taca przeznaczona jest na cele misyjne kościoła. Spowiedź w piątek od 15:00. Dzisiaj dziękuję za uczestnictwo w Liturgii w strojach góralskich oraz za poświęcony czas adoracji Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie.
  5. U ministrantów jest do nabycia nowy numer gazety ewangelizacyjnej Dobre nowiny w cenie 2 zł oraz miesięcznik dla dzieci Staś w cenie 10 zł.
  6. W przyszłą niedzielę jak w każdą druga niedzielę miesiąca taca będzie przeznaczona na cele inwestycyjne naszego kościoła.
  7. Serdeczne podziękowania za pomoc przy wnoszeniu pelletu oraz różom różańcowym za uporządkowanie grobu o. Leona i podjęte prace na terenie przykościelnym.
  8. Bardzo prosimy o składanie ofiar na ogrzewanie kościoła. Bóg zapłać za wasz dar.
  9. W każdą środę wieczorem w naszym kościele nabożeństwo do św. Józefa. Zachęcamy do składania próśb i podziękowań za wstawiennictwem naszego patrona do skarbony na kracie przy wyjściu z kościoła.
  10. Serdeczne Bóg zapłać za złożone ofiary na sprzątanie oraz kwiaty.
  11. Intencje mszalne na najbliższy tydzień i ogłoszenia wywieszone są na tablicy ogłoszeń, jak też dostępne są na naszej stronie internetowej: www.parafiakluszkowce.pl.
  12. Miłosierdziu Bożemu polećmy zmarłego w ub. tygodniu naszego Parafianina śp. Stanisława Bochnaka. Dobry Jezu …
  13. Wszystkim solenizantom, jubilatom tego tygodnia oraz parafianom i gościom życzymy  obfitości łask Bożych i opieki Matki Najświętszej na każdy dzień.