XXVII Niedziela Zwykła – 2 X 2022 – Kluszkowce

 1. Dziękujemy za ofiary składane na pokrycie dachu kościoła. Ub. niedzieli w czasie zbiórki Rada Parafialne zebrała 74.050 zł. Na ten rok prace zaplanowane ukończono. Będziemy gromadzić dalej środki na dalsze etapy prac.Bóg zapłać.
 2.  Dzisiaj po mszy świętej Fundacji Pola Nadziei kwestuje do puszek . .„Ofiarodawcy otrzymują cebulki żonkili. Kwesta przeznaczona jest na hospicja.
 3. Rozpoczął się miesiąc modlitwy różańcowej. Niech ta modlitwa zjednoczy nas wszystkich na uproszeniu pokoju dla świata, naszych rodzin i nas samych. Nabożeństwa różańcowe w naszym kościele codziennie przed mszą Świętą wieczorną o godz. 17,00
 4. W  tym tygodniu w liturgii: we wtorek 4 października  wspomnienie świętego Franciszka z Asyżu , w środę  świętej S. Faustyny w piątek wspomnienie  MB Różańcowej. Również w tym tygodniu I czwartek i piątek miesiąca. Spowiedź w te dni rano od 6,30 – 7,00 i południu od 16,30 -18,30.W piątek odwiedzimy chorych. Taca pierwszopiatkowa na cele misyjne kościoła.
 5. W kościele wyłożone są kartki na wypominki listopadowe, natomiast na roczne będą wyłożone w listopadzie.
 6. U ministrantów jest do nabycia nowy numer gazety ewangelizacyjnej Dobre nowiny w cenie 2 zł ,a także kwartalnik o duchowości Głos karmelu w cenie 14 zl.
 7. W przyszłą niedzielę jak w każdą druga niedzielę miesiąca taca będzie przeznaczona na cele inwestycyjne Parafii.
 8. Serdeczne Bóg zapłać za sprzątanie i złożone ofiary na kwiaty w tym tygodniu w kościele: Knutelska Magdalena , Danuta Plewa , Maria Plewa , Zontek Katarzyna . W kaplicy: Huzior Irena  i Monika Palica . 
 9. Intencje mszalne na najbliższy tydzień wywieszone są na tablicy ogłoszeń w gablocie przed kościołem, jak też na naszej stronie parafialnej: www.parafiakluszkowce.pl
 10. Miłosierdziu Bożemu polećmy zmarłego w ub. tygodniu naszego Parafianina śp. Stanisława Bochnak. Dobry Jezu … 
 11. Wszystkim solenizantom, jubilatom tego tygodnia oraz parafianom i gościom życzymy  obfitości łask Bożych i opieki Matki Najświętszej na każdy dzień.