XXV Niedziela Zwykła – 20 IX 2020 – Kluszkowce

1. Dziękujemy za dar serca złożony w ub. niedzielę na tacę  2.970 zł. przeznaczoną na potrzeby parafii. Również ksiądz  z Zakopanego – Antałówki składa podziękowanie  za ofiarę na budowę  kościoła w wysokości 3.650. Dziękuję   za ofiary  złożone w tym tygodniu na rzeźbę św. Jana Pawła : Stanisław i Maria  Chryc, Bogumiła i Jan Domian  oraz rodzina Salamonów z ul. Karmelickiej. Bóg zapłać.

2. W tym tygodniu w liturgii : w poniedziałek   21 września  wspomnienie św. Mateusza, apostoła i Ewangelisty a w środę  wspomnienie  świętego  O. Pio.

3. Do 23 września  można się zapisać  na  pielgrzymka Róż Różańcowych do Krakowa-Łagiewnik która będzie 26 września. Wyjazd o godz.7,15 z placu kościelnego.  Zapisy na pielgrzymkę w zakrystii lub w kancelarii.

4. Również grupa mężczyzn św. Józefa  zaprasza na pielgrzymkę  do Częstochowy w dniu 26 września na tzw. Oblężenie  Jasnej Góry. Zapisy do wtorku tj.22.09. w zakrystii.

5. Do związku małżeńskiego przygotowują się : Krzysztof Szymon Hryc, kawaler z Kluszkowiec i Gabriela Markiewicz , panna z Maniów  oraz Dawid Kuźniar ,kawaler z Nowej Białej i Justyna Agnieszka Regiec , panna z Kluszkowiec. Zapowiedź trzecia. Kto by wiedział o przeszkodach proszony jest niezwłocznie zgłosić  je w kancelarii parafialnej.

6. W przyszła niedziela to jest ostatnia niedziela miesiąca ,tradycyjnie  suma po Góralsku. Będą to dożynki parafialne , na które zapraszają Sołtys i KGW z Kluszkowiec.

7. Przyszła niedziela obchodzona jest jako Dzień Migranta i Uchodźcy, odpowiadając na apel Konferencji  Episkopatu Polski w całej Polsce będzie prowadzona zbiórka do puszek na ten cel.

8. Serdeczne Bóg zapłać za sprzątanie i złożone ofiary na kwiaty w tym tygodniu w kościele : Pani Małgorzata Bochnak , Agnieszka Tkaczyk , Alicja Kowalczyk i Janina Bańka .  W kaplicy : Szewczyk Magdalena i Stach Bernadeta.

9. Intencje mszalne na najbliższy tydzień wywieszone są na tablicy ogłoszeń i w gablocie przed kościołem, jak też na naszej stronie internetowej: www.parafiakluszkowce.pl 

10. Pan Wojciech Bednarczyk  – Sołtys , zaprasza mieszkańców na  zebranie wiejskie o godz. 15,00 w Sali GOK Kluszkowce  w przyszłą  niedzielę tj 27 września.

11. Wszystkim wypoczywającym na terenie naszej parafii  oraz parafianom życzymy dobrego odpoczynku  i błogosławionego tygodnia.