XXV Niedziela Zwykła – 20 IX 2020 – Krośnica

1. Dziękujemy za dar serca złożony w ub. niedzielę na tacę w wysokości 2447 zł przeznaczoną na potrzeby naszego kościoła. Również ksiądz  z Zakopanego – Antałówki składa podziękowanie  za ofiarę na budowę kościoła w wysokości 1130 zł.

2. W tym tygodniu w liturgii : w poniedziałek 21 września święto św. Mateusza, apostoła i Ewangelisty, a w środę  wspomnienie  świętego O. Pio.

3. Do 23 września  można się zapisać  na  pielgrzymka Róż Różańcowych do Krakowa-Łagiewnik, która będzie 26 września. Wyjazd o godz.7,00 spod szkoły.  Zapisy na pielgrzymkę w zakrystii lub w kancelarii.

4. Również grupa mężczyzn św. Józefa  zaprasza na pielgrzymkę  do Częstochowy w dniu 26 września na tzw. Oblężenie Jasnej Góry. Zapisy do wtorku tj.22.09. w zakrystii.

5. Przyszła niedziela obchodzona jest jako Dzień Migranta i Uchodźcy, odpowiadając na apel Konferencji  Episkopatu Polski w całej Polsce będzie prowadzona zbiórka do puszek na ten cel.

6. Czcicieli MB zapraszamy w sobotę na nabożeństwo szkaplerzne o godzinie 16:50

7. Młodzież zapraszam na spotkanie grupy młodzieżowej w sobotę po Mszy Świętej.

8. Zachęcamy do składania próśb i podziękowań za wstawiennictwem św. Józefa do skarbony na kracie.

9. Serdeczne Bóg zapłać za złożone ofiary na sprzątanie oraz kwiaty.

10. Intencje mszalne na najbliższy tydzień i ogłoszenia wywieszone są na tablicy ogłoszeń, jak też dostępne są na naszej stronie internetowej: www.parafiakluszkowce.pl.

11. Wszystkim wypoczywającym na terenie naszej parafii  oraz parafianom życzymy dobrego odpoczynku  i błogosławionego tygodnia.