XXV Niedziela Zwykła – 19 IX 2021 – Krośnica

1. Dziękujemy za ofiarę 2748 złożoną na tacę na potrzeby naszego kościoła.
  2. W tym tygodniu  w liturgii: We wtorek 21 września przypada święto świętego Mateusza, Apostoła i Ewangelisty, w czwartek wspomnienie św. O. Pio.
  3. Spotkanie młodzieży przygotowującej się  do bierzmowania w środę o  godz. 18,00 z klasy VIII.
  4. Spotkanie młodzieży chcącej spotykać się przy kościele w sobotę po Mszy świętej
  5. Przyszła niedziela z ustanowienia naszego Arcypasterza Marka Jędraszewskiego, będzie obchodzona jako Dzień Modlitw za młodzież, kwesta do puszek przeznaczona będzie na ten cel.
  6. Zbieramy ofiary na ogrzewanie kościoła, w związku z konieczną wymianą pieca, który teraz będzie na pellet, prosimy o wpłaty w wysokości 80 zł.
  7. Bożemu miłosierdziu polecamy zmarłych parafian  w ub. tygodniu śp. Jana Siedlarczyka  z Krośnicy i Andrzeja Plewę z Kluszkowiec. Dobry Jezu ….
  8. W każdą środę wieczorem w naszym kościele jest nabożeństwo do św. Józefa. Zachęcamy do składania próśb i podziękowań za wstawiennictwem naszego patrona do skarbony na kracie przy wyjściu z kościoła.
  9. Serdeczne Bóg zapłać za złożone ofiary na sprzątanie oraz kwiaty.
  10. Intencje mszalne na najbliższy tydzień i ogłoszenia wywieszone są na tablicy ogłoszeń, jak też dostępne są na naszej stronie internetowej: www.parafiakluszkowce.pl.
  11. Wszystkim gościom wypoczywającym na terenie naszej parafii solenizantom oraz parafianom życzymy dobrego odpoczynku i błogosławionego tygodnia.