XXIV Niedziela Zwykła – 11 IX 2022 – Kluszkowce

  1. Dzisiejsza taca jak w każdą drugą niedziele miesiąca przeznaczona jest na potrzeby inwestycyjne parafii a zwłaszcza na  prace remontowe dachu. W ub tygodniu została  położona nowa blacha na sygnaturce kościoła. W ostatnia niedziele miesiąca tj 25 września Rada Parafialna będzie przyjmować tzw wpisowe na pokrycie kosztów  remontu dachu.
  2. W  tym tygodniu w liturgii: 13 września – wtorek wspomnienie  św. Jana Chryzostoma, bp i doktora kościoła., w środę  przypada święto Podwyższenia Krzyża świętego. O godz. 18,30 Droga Krzyżowa w int. sprawiedliwego pokoju na Ukrainie .W czwartek wspomnienie MB Bolesnej, w piątek  świętych męczenników  Korneliusza papieża i Cypriana, biskupa. W sobotę w Polsce obchodzimy dzień pamięci o poległych pomordowanych na Wschodzie w rocz. napaści Sowietów na Polskę 17 września 1939 roku.  
  3. U ministrantów jest do nabycia nowy numer gazety ewangelizacyjnej Dobre nowiny w cenie 2 zł  i dla dzieci kolorowy STAŚ  10 zł.
  4. W przyszła niedziela obchodzona jest w naszej diecezji jako dzień modlitwy za młodzież wraz ze zbiórka do puszek na cele duszpasterstwa młodzieży.
  5. W piątek 16 września w naszym kościele całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu wg porządku : od godz. 7-8 ul. Słoneczna ,Turystyczna ,  od 8-9 Strażacka, Kamieniarska,    od 9-10  Zielona i Wżarowa  od  10-11 Wspólna , Polna , Gorczańska , od 11-12 Pienińska , Stylchyn, Szkolna ,od 12 -13 Rozwojowa, Kluszkowianka , od 13-14 Karpacka Borek, od 14-15 ul. Zdrojowa i Leśna, od 15-16 Podhalańska, Karmelicka  od 16-17 Kamieniarska Gospodarcza ,od 17 – 18 Róże różańcowe, od 18 ul. Modrzewiowa o 18,40 procesja w kościele.
  6. Serdeczne Bóg zapłać za sprzątanie i złożone ofiary na kwiaty w tym tygodniu w kościele: Marta Palica , Machaj Beata , Bożena Kurnat , Krystyna Rapciak , Maria Winczowska . W kaplicy: Bochnak Małgorzata ,Bańka Natalia , Tkaczyk Agnieszka.
  7. Intencje mszalne na najbliższy tydzień wywieszone są na tablicy ogłoszeń w gablocie przed kościołem, jak też na naszej stronie parafialnej: www.parafiakluszkowce.pl
  8. Bożemu Miłosierdziu powierzmy zmarłą śp. Władysławę Kaczmarczyk z Kluszkowiec. Dobry Jezu  ….
  9. Wszystkim solenizantom, jubilatom tego tygodnia oraz parafianom i gościom życzymy  obfitości łask Bożych i opieki Matki Najświętszej na każdy dzień.