XXIII Niedziela Zwykła – 4 IX 2022 – Kluszkowce

  1. Rozpoczął się już nowy rok szkolny i katechetyczny. Dzieci zapraszamy na msze tzw szkolne w niedziele na godz. 9,30 .
  2. W  tym tygodniu w liturgii: 8 września przypada święto  Narodzenia NMP n znane w Polsce  jako święto MB Siewnej. Zwyczajem naszych Ojców w tym dniu w kościołach święci się  zboże i różne nasiona  na przyszłe zasiewy na każdej Mszy świętej. Msze święte  w tym dniu  o godz. 6,30 , 11,30 i 19,00  oraz w kaplicy o godz. 7,00 .  
  3. U ministrantów jest do nabycia nowy numer gazety ewangelizacyjnej Dobre nowiny w cenie 2 zł .
  4. W przyszłą niedzielę jak w każdą druga niedzielę miesiąca taca będzie przeznaczona na cele inwestycyjne Parafii. Zbliżają się terminy płatności za prace na dachu kościoła. Prosimy o ofiarność na ten cel. Również Rada Parafialna w ostatnia niedzielę września będzie przyjmować tzw wpisowe na ten  remont dachu .Jak do tej pory zebraliśmy 107 tys zł. 250 Euro i 300 $ a potrzeba nam kwoty prawie 300 tys. zl.
  5. Informujemy też że w przyszłą niedziele odbywa się pielgrzymka Rodzin naszej Archidiecezji  do Kalwarii Zebrzydowskiej której przewodniczy nasz Abp Marek  Jędraszewski. Dojazd we własnym zakresie lub gdy będzie więcej chętnych zorganizujemy autokar. Zgłoszenia w zakrystii lub w kancelarii do 8 września.
  6. Po przerwie wakacyjnej wznawiamy spotkania dla scholi i ministrantów. Serdecznie zapraszamy chętne dziewczynki do scholi  i chłopców do grona ministrantów. Pierwsza  zbiórka dla ministrantów i kandydatów będzie w sobotę 10 września. Obecność obowiązkowa. Spotkanie grupy św. Józefa w środę po Mszy świętej wieczornej a grupy biblijnej w czwartek
  7. Od 6 września przyjmujemy intencje mszalne  na IV kwartał br.
  8. Serdeczne Bóg zapłać za sprzątanie i złożone ofiary na kwiaty w tym tygodniu w kościele: Lucyna Regiec , Danuta Jandura , Jadwiga Palica , Sabina Huzior . W kaplicy: Babiak Urszula i Koterba Helena      . 
  9. Intencje mszalne na najbliższy tydzień wywieszone są na tablicy ogłoszeń w gablocie przed kościołem, jak też na naszej stronie parafialnej: www.parafiakluszkowce.pl
  10. Wszystkim solenizantom, jubilatom tego tygodnia oraz parafianom i gościom życzymy  obfitości łask Bożych i opieki Matki Najświętszej na każdy dzień.