XXII Niedziela Zwykła – 28 VIII 2022 – Kluszkowce

  1. Wakacje dobiegają końca. W czwartek rozpoczęcie nowego roku szkolnego. Msza św. na rozpoczęcie roku szkolnego dla Zespołu Szkolno-Przedszkolnego będzie w czwartek  1 września o godz.9,00. Zapraszamy dyrekcje, nauczycieli, rodziców a przed wszystkim dzieci.  Dołóżmy wszyscy wszelkich starań, aby dzieci i młodzież zdobywając wiedzę nie zapomniały też o Źródle  wszelkiej wiedzy.
  2. Dziś po sumie będzie spotkanie rady Parafialnej. Jak widać w ub. tygodniu rozpoczęły się prace remontowe dachu kościoła. Niestety trzeba wymienić blachę i dolne partie dachu które są przegnite. Górne partie są w dobrym stanie.
  3. Dziękujemy za liczny udział w Uroczystościach odpustowych ku czci Patronki naszej Parafii. 
  4. U ministrantów jest do nabycia nowy numer gazety ewangelizacyjnej Dobre nowiny w cenie 2 zł i dla Dzieci  kolorowy Staś 10 zl.
  5. W tym tygodniu przypada I czwartek , piątek i sobota miesiąca . Spowiedź w te dni  rano    od 6,30 – 7,00 i popołudniu od 18,00-19,30.W czwartek  nabożeństwo o powołania  , w piątek do NSPJ  o godz. 18,30 a potem msza święta  .W sobotę zmiana tajemnic różańcowych o godz.18,00 i nabożeństwo do Niepokalanego serca Maryi. W piątek rano odwiedzimy chorych. Taca pierwszo piątkowa na cele misyjne.
  6. Ponadto  tym tygodniu w liturgii: w poniedziałek 29 sierpnia  wspomnienie męczeństwa  św. Jana Chrzciciela a w sobotę 3 września  wspomnienie  św. Grzegorza Wielkiego, papieża i doktora Kościoła. Jest to dzień imienin  O. Grzegorza, katechety.
  7. Serdeczne Bóg zapłać za sprzątanie i złożone ofiary na kwiaty w tym tygodniu w kościele: Fiust Anna , Dziatkowicz Danuta , Koczór Grażyna, Kowalczyk Alicja . W kaplicy: Bańka Teresa , Bednarczyk Lucyna , Bednarczyk ,Agnieszka Tomczyk , Maria Dziatkowicz  Katarzyna . 
  8. Intencje mszalne na najbliższy tydzień wywieszone są na tablicy ogłoszeń w gablocie przed kościołem, jak też na naszej stronie parafialnej: www.parafiakluszkowce.pl
  9. W tym tygodniu kancelaria będzie nieczynna. Pilne sprawy po mszy św. wieczornej.
  10. Wszystkim solenizantom, jubilatom tego tygodnia oraz parafianom i gościom życzymy  obfitości łask Bożych i opieki Matki Najświętszej na każdy dzień.