XXIII Niedziela Zwykła – 4 IX 2022 – Krośnica

1. Msze święte od 1 września do końca czerwca, w dni powszednie o godzinie 18:00. Od 1 września przyjmowane są intencje na 2023 rok.
  2. W  tym tygodniu w liturgii: 8 września przypada święto Narodzenia NMP, znane w Polsce  jako święto MB Siewnej. Zwyczajem naszych Ojców w tym dniu w kościołach święci się zboże i różne nasiona na przyszłe zasiewy na każdej Mszy świętej. Msze święte  w tym dniu  o godz. 8:00 i 18:00.
  3. U ministrantów jest do nabycia nowy numer gazety ewangelizacyjnej Dobre nowiny w cenie 2 zł .
  4. W przyszłą niedzielę jak w każdą druga niedzielę miesiąca taca będzie przeznaczona na cele inwestycyjne naszego kościoła.
  5. Informujemy też że w przyszłą niedziele odbywa się pielgrzymka Rodzin naszej Archidiecezji  do Kalwarii Zebrzydowskiej której przewodniczy nasz Abp Marek  Jędraszewski. Dojazd we własnym zakresie lub gdy będzie więcej chętnych zorganizujemy autokar. Zgłoszenia w zakrystii do 8 września.
  6. Po przerwie wakacyjnej wznawiamy spotkania męskiej grupy św. Józefa w środę po Mszy świętej wieczornej w Kluszkowcach, a grupy biblijnej w czwartek.
  7. Bardzo prosimy o składanie ofiar na ogrzewanie kościoła. Bóg zapłać za wasz dar.
  8. W każdą środę wieczorem w naszym kościele nabożeństwo do św. Józefa. Zachęcamy do składania próśb i podziękowań za wstawiennictwem naszego patrona do skarbony na kracie przy wyjściu z kościoła.
  9. Serdeczne Bóg zapłać za złożone ofiary na sprzątanie oraz kwiaty.
  10. Intencje mszalne na najbliższy tydzień i ogłoszenia wywieszone są na tablicy ogłoszeń, jak też dostępne są na naszej stronie internetowej: www.parafiakluszkowce.pl.
  11. Wszystkim solenizantom, jubilatom tego tygodnia oraz parafianom i gościom życzymy  obfitości łask Bożych i opieki Matki Najświętszej na każdy dzień.