XXII Niedziela Zwykła – 28 VIII 2022 – Krośnica

1. Wakacje dobiegają końca. Msze święte od 1 września do końca czerwca, w dni powszednie o godzinie 18:00. W czwartek rozpoczęcie nowego roku szkolnego.
  2. Od 1 września przyjmowane będą intencje na 2023 rok
  3. U ministrantów jest do nabycia nowy numer gazety ewangelizacyjnej Dobre nowiny w po 2 zł i dla Dzieci  kolorowy Staś po 10 zl.
  4. W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca. W czwartek modlimy się w intencji powołań kapłańskich i zakonnych, w piątek do Serca PJ. Taca przeznaczona jest na cele misyjne kościoła. Spowiedź w piątek od 15:00. W sobotę odwiedziny chorych, w ten dzień także adoracja Najświętszego Sakramentu i nabożeństwo do Niepokalanego Serca Maryi oraz zmiana tajemnic różańcowych o godz. 17:00. W pierwszą niedzielę miesiąca zapraszam do uczestnictwa w Liturgii w strojach góralskich oraz do adoracji Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie pomiędzy mszami.
  5. Ponadto w tym tygodniu w liturgii: w poniedziałek 29 sierpnia  wspomnienie męczeństwa  św. Jana Chrzciciela, a w sobotę 3 września wspomnienie  św. Grzegorza Wielkiego, papieża i doktora Kościoła. Jest to dzień imienin O. Grzegorza, katechety.
  6. Bardzo prosimy o składanie ofiar na ogrzewanie kościoła. Bóg zapłać za wasz dar.
  7. W każdą środę wieczorem w naszym kościele nabożeństwo do św. Józefa. Zachęcamy do składania próśb i podziękowań za wstawiennictwem naszego patrona do skarbony na kracie przy wyjściu z kościoła.
  8. Serdeczne Bóg zapłać za złożone ofiary na sprzątanie oraz kwiaty.
  9. Intencje mszalne na najbliższy tydzień i ogłoszenia wywieszone są na tablicy ogłoszeń, jak też dostępne są na naszej stronie internetowej: www.parafiakluszkowce.pl.
  10. W tym tygodniu kancelaria będzie nieczynna. Pilne sprawy po mszy św. wieczornej.
  11. Bożemu Miłosierdziu powierzmy zmarłą śp. Wiesławę Pichniarczyk z Krośnicy. Dobry Jezu  ….
  12. Wszystkim solenizantom, jubilatom tego tygodnia oraz parafianom i gościom życzymy  obfitości łask Bożych i opieki Matki Najświętszej na każdy dzień.