XXII Niedziela Zwykła – 2 IX 2018 – Krośnica

1. Wakacje dobiegły końca. Jutro rozpoczyna się nowy rok szkolny i katechetyczny. Msza św. na rozpoczęcie roku szkolnego w poniedziałek o godz. 8.15. serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów, rodziców i nauczycieli. Dołóżmy wszyscy wszelkich starań, aby dzieci i młodzież zdobywając wiedzę nie zapominały tez o źródle wszelkiej mądrości jakim jest Bóg. Prosimy też rodziców o mobilizację swoich dzieci do zaangażowania się w grupy duszpasterskie przy naszej parafii: ministranci i lektorzy, scholka. W tym roku pracę katechety podejmuje również Pani Katarzyna Kramarczyk, która będzie uczyła w przedszkolu i w pierwszej klasie.

2. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek i piątek miesiąca. W czwartek modlimy się w intencji powołań, a w piątek nabożeństwo do serca Pana Jezusa i spowiedź od godz. 16.30.

3. Dziś w Sanktuarium w Ludźmierzu XXXI Dożynki Podhalańskie o godz. 11.00.

4. W tym tygodniu w liturgii: w poniedziałek wspomnienie św. Grzegorza Wielkiego – Papieża i doktora Kościoła, a w sobotę 8 września święto Narodzenia NMP, znane w Polsce jako święto MB Siewnej. W tym dniu w kościołach poświęca się zboże pod przyszłe zasiewy. Msze św. o godzinie 8.00, 18.00.

5. Zapraszamy na spotkanie biblijne w każdą środę w Kluszkowcach po Mszy Św. wieczornej (ok. 19:30). Opiekunem grupy jest  o. Tomasz Gajewski OCD. Celem spotkań Kręgu Biblijnego jest poznawanie Biblii, po to by lepiej poznać Boga i Jego wspaniały plan dla naszego życia. Nie musisz być znawcą Pisma Świętego, możesz przyjść bez żadnego przygotowania.

6. U ministrantów można nabyć kolejny numer gazety ewangelizacyjnej Dobre nowiny.

7. Spotkanie ministrantów oraz scholi w sobotę o godzinie 12:00

8. Serdeczne Bóg zapłać za sprzątanie i złożone ofiary na kwiaty w tym tygodniu w kościele:

9. Intencje mszalne na najbliższy tydzień wywieszone są na tablicy ogłoszeń i w gablocie przed kościołem, jak też dostępne są na naszej stronie internetowej: www.parafiakluszkowce.pl.

10. Wszystkim solenizantom, jubilatom , życzymy Bożego błogosławieństwa, a Turystom , Gościom oraz parafianom życzymy dobrego odpoczynku i błogosławionego tygodnia.