XXI Niedziela Zwykła – 27 VIII 2022 – Krośnica

 1. Wakacje dobiegają końca. Msze święte od 1 września do końca czerwca, w dni powszednie o godzinie 18:00
 2. Dyrekcja oraz Panie wychowawczynie oddziałów przedszkolnych w Szkole Podstawowej im. Jana Brzechwy w Krośnicy zapraszają serdecznie dzieci wraz z rodzicami, które w nadchodzącym roku szkolnym będą uczęszczały do oddziałów sześciolatków oraz cztero – pięciolatków na spotkanie adaptacyjne dnia 31 sierpnia w godzinach od 9.00 do 11.00. Msza Święta inaugurująca rok szkolny 2023/2024 odbędzie się w poniedziałek 4 września o godzinie 9.00 w kościele w Krośnicy po czym zapraszamy na dalszą część do szkoły podstawowej.
 3. W tym tygodniu w liturgii : w poniedziałek 28 sierpnia wspomnienie św. Augustyna , bp i doktora kościoła , we wtorek wspomnienie męczeństwa św. Jana Chrzciciela a w piątek wspomnienie św. Teresy Małgorzaty Redi, dziewicy Naszego Zakonu. Ponadto w tym tygodniu przypada I piątek i sobota miesiąca. Spowiedź w piątek od 16:00. W sobotę odwiedziny chorych, w ten dzień także adoracja Najświętszego Sakramentu i nabożeństwo do Niepokalanego Serca Maryi oraz zmiana tajemnic różańcowych o godz. 17:00. W pierwszą niedzielę miesiąca zapraszam do uczestnictwa w Liturgii w strojach góralskich oraz do adoracji Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie pomiędzy mszami.
 4. W każdą środę w naszym kościele nabożeństwo do św. Józefa. Zachęcamy do składania próśb i podziękowań za wstawiennictwem naszego patrona do skarbony na kracie przy wyjściu z kościoła.
 5. U ministrantów do nabycia wrześniowy numer Dobre Nowiny . Cena 2 zł.
 6. Bardzo prosimy o składanie ofiar na ogrzewanie kościoła. Bóg zapłać za wasz dar.
 7. Serdeczne Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i złożone ofiary w tym tygodniu:
 8. Na najbliższy tydzień intencje mszalne wywieszone są na tablicy ogłoszeń w
  gablocie przed kościołem, jak też na naszej stronie parafialnej:
  WWW.parafiakluszkowce.pl
 9. Wszystkim wypoczywającym na terenie naszej parafii gościom ,solenizantom
  oraz parafianom życzymy dobrego odpoczynku i błogosławionego tygodnia.