XXI Niedziela Zwykła – 23 VIII 2020 – Krośnica

1. Dziękujemy za dar serca złożony w ubiegłym tygodniu do puszek dla mieszkańców Libanu w wysokości 648 zł.

2. W środę przezywamy Uroczystość ku czci MB Częstochowskiej, Patronki naszej Parafii. Uczestnicząc w Eucharystii dziękujemy Bogu za opiekę i troskę przez pośrednictwo Matki Bożej nad naszą Parafią. Sumie w kaplicy o godz. 11,30 będzie przewodniczył Nowy Prowincjał Naszego zakonu O. Piotr Jackowski.

3. Ze względu na czerwoną strefę wprowadzą związku z pandemią wirusa bardzo prosimy o przestrzeganie wszystkich wskazań, m. in. o noszenie maseczek na zewnątrz i w kościele, nie podawania sobie rąk na przywitanie, częste mycie rąk.

4. Żegnamy z naszej wspólnoty o. Marcina, który został przeniesiony na duszpasterza akademickiego do Krakowa.

5. W tym tygodniu w liturgii : w poniedziałek św. Bartłomieja, apostoła, odpust w Niedzicy, w czwartek św. Moniki, a w piątek św. Augustyna bp i doktora kościoła, w sobotę wspomnienie męczeńskiej śmierci św. Jana Chrzciciela.

6. U ministrantów do nabycia kolorowa biblia dla dzieci w cenie 20 zł.

7. Zachęcamy do składania próśb i podziękowań za wstawiennictwem św. Józefa do skarbony na kracie.

8. Serdeczne Bóg zapłać za złożone ofiary na sprzątanie oraz kwiaty.

9. Intencje mszalne na najbliższy tydzień i ogłoszenia wywieszone są na tablicy ogłoszeń, jak też dostępne są na naszej stronie internetowej: www.parafiakluszkowce.pl.

10. Do związku małżeńskiego przygotowują się: Ireneusz Regiec, kawaler ze Sromowiec Niżnych i Karolina Bańkosz, panna z Krośnicy – zapowiedź trzecia. Kto by wiedział o przeszkodach proszony jest niezwłocznie zgłosić je w urzędzie parafialnym.

11. Bożemu miłosierdziu polecamy zmarła naszą parafiankę śp. Marię Kowalczyk oraz śp. Zofię Łuczkowską. Dobry Jezu…

12. Wszystkim wypoczywającym na terenie naszej parafii oraz parafianom życzymy dobrego odpoczynku i błogosławionego tygodnia.