XXI Niedziela Zwykła – 22 VIII 2021 – Krośnica

  1. W czwartek 26 sierpnia przeżywać będziemy Uroczystość ku czci MB Częstochowskiej , Patronki naszej Parafii, będziemy dziękować Bogu za opiekę przez pośrednictwo Matki Bożej nad naszą Parafią. Sumie opustowej w kaplicy w Kluszkowcach o godz. 11,30 przewodniczyć będzie Opat Cystersów z Jędrzejowa o. Jacek. W naszym kościele Msze Święte o godzinie 8:00 i 19:00. Nabożeństwo szkaplerzne także w czwartek o godzinie 18:00
  2. W imieniu ministrantów dziękuje za złożone ofiary do puszek w wysokości 796,5 złotych.
  3.  W tym tygodniu :  We wtorek 24 sierpnia , święto świętego Bartłomieja, Apostoła. Opust w Niedzicy, w  piątek wspomnienie św. Moniki, w sobotę wspomnienie św. Augustyna, bp i doktora kościoła.
  4. U ministrantów są do nabycia kalendarze  na przyszły rok 2022 w cenie 6 zł.
  5. Do związku małżeńskiego przygotowują się: Gabriela Kowalczyk, panna z Krośnicy i Piotr Kurnyta, kawaler ze Szczawnicy. Zapowiedź trzecia. Kto by wiedział o przeszkodach do związku małżeńskiego między tymi osobami powinien je zgłosić w Kancelarii Parafialnej.
  6. W każdą środę wieczorem w naszym kościele nabożeństwo do św. Józefa. Zachęcamy do składania próśb i podziękowań za wstawiennictwem naszego patrona do skarbony na kracie przy wyjściu z kościoła.
  7. Serdeczne Bóg zapłać za złożone ofiary na sprzątanie oraz kwiaty.
  8. Intencje mszalne na najbliższy tydzień i ogłoszenia wywieszone są na tablicy ogłoszeń, jak też dostępne są na naszej stronie internetowej: www.parafiakluszkowce.pl.
  9. Wszystkim gościom wypoczywającym na terenie naszej parafii solenizantom oraz parafianom życzymy dobrego odpoczynku i błogosławionego tygodnia.