XVIII Niedziela Zwykła – 2 VIII 2020 – Krośnica

1. Dzisiaj po każdej Mszy św. członkowie Stowarzyszenia na rzecz osób z niepełnosprawnością intelektualną – koło w Szczawnicy, prowadzą kwestę do puszek na budowę budynku mieszkalno-usługowego dla tych osób w Szlachtowej. Prosimy o ofiarność na ten cel.

2. Rozpoczął się sierpień, miesiąc trzeźwości. Zachęcamy do podjęcia abstynencji od alkoholu. Ten trud powstrzymania się od alkoholu ofiarujmy w intencji rodzin dotkniętych alkoholizmem oraz w intencji naszej Ojczyzny która wspomina w tym miesiącu wiele ważnych wiekopomnych wydarzeń m.in. Powstanie Warszawskie, Cud nad Wisłą, Zryw Solidarnościowy.

3. W tym tygodniu w liturgii: we wtorek 4 sierpnia wspomnienie św. Jana Marii Vianneya. W czwartek święto Przemienienia Pańskiego, w sobotę w wspomnienie św. Dominika.

4. Również w tym tygodniu przypada I czwartek i piątek miesiąca. W czwartek modlimy się w int. powołań, w piątek do nabożeństwo do serca PJ po Mszy Świętej o godzinie 19:00. Ofiary składane w I piątek na tace przeznaczone są na cele misyjne. Spowiedź w piątek od 17,30. We wtorek rano odwiedziny chorych.

5. Zachęcamy do składania próśb i podziękowań za wstawiennictwem św. Józefa do skarbony na kracie.

6. Serdeczne Bóg zapłać za złożone ofiary na sprzątanie oraz kwiaty.

7. Intencje mszalne na najbliższy tydzień i ogłoszenia wywieszone są na tablicy ogłoszeń, jak też dostępne są na naszej stronie internetowej: www.parafiakluszkowce.pl.

8. Parafianom, gościom, turystom, wszystkim życzymy dobrego odpoczynku i błogosławionego tygodnia.