XVII Niedziela Zwykła – 26 VII 2020 – Krośnica

  1. Słowo dzisiejszej ewangelii mówi o skarbie i perle, którymi dla nas wierzących jest Eucharystia. Inwestujemy czas i stajemy przed Panem, który daje nam siebie. Stając przed Nim możemy w prawdzie spojrzeć na swoje życie.
  2. Z racji św. Krzysztofa – patrona kierowców i podróżnych, dzisiaj po każdej mszy św. będzie poświęcenie pojazdów i podróżnych. Ofiary złożone z tytułu poświęcenia przeznaczone są są na zakup śródków transportu dla misjonarzy.
  3. W tym tygodniu w liturgii: w środę 29 lipca wspomnienie św. Marty , w czwartek św. Piotra Chryzologa, biskupa i doktora Kościoła, w piątek św. Ignacego z Loyol, w sobotę św. Alfonsa M.Liguoriego, biskupa i doktora Kościoła.
  4. 2 sierpnia Członkowie Stowarzyszenia na rzecz Osób z niepełnosprawnością – koło w Szczawnicy, będą prowadzić kwestę do puszek na budowę budynku mieszkalno-usługowego dla tych osób w Szlachtowej. Prosimy o ofiarność na ten cel.
  5. W pierwszą sobotę miesiąca zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu o 18:00, później na Mszę Świętą o godzinie 19:00. Odwiedziny chorych wyjątkowo będą we wtorek (czwartego sierpnia) od godzin rannych.
  6. Zachęcamy do składania próśb i podziękowań za wstawiennictwem św. Józefa do skarbony na kracie.
  7. Serdeczne Bóg zapłać za złożone ofiary na sprzątanie oraz kwiaty.
  8. Intencje mszalne na najbliższy tydzień i ogłoszenia wywieszone są na tablicy ogłoszeń, jak też dostępne są na naszej stronie internetowej: www.parafiakluszkowce.pl.
  9. Bożemu Miłosierdziu polecamy zmarłego w ubiegłym tygodniu śp. Krzysztofa Ganske . Dobry Jezu a nasz Panie…..
  10. Wszystkim życzymy dobrego odpoczynku i błogosławionego tygodnia.