XVI Niedziela Zwykła – 19 VII 2020 – Krośnica

1. Bóg zapłać za złożoną w ubiegłą niedzielę ofiarę na rzecz naszego kościoła
  2. Wszystkim czcicielom MB Szkaplerznej dziękujemy za udział w Uroczystościach ku czci MB Szkaplerznej 16 lipca br .
  3. Wzorem lat ubiegłych nasza parafia pielgrzymuje do grobu św. Kingi w Starym Sączu. Wyjazd 23 lipca w czwartek o godz. 16:30 z przystanku autobusowego w stronę Nowego Sącza, cena 20 zł. zapisy do środy. Zachęcamy do wyjazdu w strojach regionalnych po góralsku.
  4. W tym tygodniu w liturgii: w poniedziałek w naszym Zakonie święto proroka Eliasza, w środę 22 lipca wspomnienie św. Marii Magdaleny, , w czwartek 23 święto św. Brygidy patronki Europy, w piątek św. Kingi i w sobotę św. Jakuba Apostoła.
  5. U ministrantów jest do nabycia kalendarz maryjny, ścienny na przyszły rok w cenie 7 zł.
  6. Z racji św. Krzysztofa – patrona kierowców i podróżnych, w przyszła niedzielę po każdej mszy św. będzie poświęcenie pojazdów i podróżnych. Ofiary złożone z tytułu poświęcone są na zakup Śródków transportu dla misjonarzy. Składający ofiarę mogą otrzymać pamiątkowy gadżet z modlitwą.
  7. 2 sierpnia Członkowie Stowarzyszenia na rzecz Osób z niepełnosprawnością – kolo w Szczawnicy, będą prowadzić kwestę do puszek na budowę budynku mieszkalno-uslugowego dla tych osób w Szlachtowej. Prosimy o ofiarność na ten cel.
  8. Zachęcamy do składania próśb i podziękowań za wstawiennictwem św. Józefa do skarbony na kracie.
  9. Serdeczne Bóg zapłać za złożone ofiary na sprzątanie oraz kwiaty.
  10. Intencje mszalne na najbliższy tydzień i ogłoszenia wywieszone są na tablicy ogłoszeń, jak też dostępne są na naszej stronie internetowej: www.parafiakluszkowce.pl.
  11. Bożemu Miłosierdziu polecamy zmarłego w ubiegłym tygodniu śp. Stanisława Bochnaka. Dobry Jezu a nasz Panie…..
  12. Wszystkim życzymy dobrego odpoczynku i błogosławionego tygodnia.