XVII Niedziela Zwykła – 29 VII 2018 – Krośnica

1. W środę rozpoczyna się miesiąc sierpień-miesiąc trzeźwości. Zachęcamy do podjęcia abstynencji od alkoholu. W kancelarii lub w zakrystii znajduje się księga do której można wpisać swoje postanowienia, choćby nawet na krótki czas.

2. W tym tygodniu w liturgii: we wtorek św. Ignacego z Loyoli-kapłana , w środę św. Alfonsa Marii Liguoriego bp i doktora kościoła, w czwartek MB Anielskiej – odpust w Dursztynie, w sobotę 4 sierpnia, świętego Jana Marię Vianneya, kapłana , patrona Proboszczów.

3. Ponadto w tym tygodniu pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W piątek i sobotę Msze Święte o godzinie 19:00. Spowiedź…. W sobotę godzinę przed Mszą św. adoracja Najświętszego Sakramentu kół różańcowych. W sobotę 2-ch kapłanów w godzinach rannych od 8,00 odwiedzi chorych.

4. Biuro Pielgrzymkowe z Krakowa i nasza Parafia organizują pielgrzymkę „śladami św. JP II i Ojca Pio” w 4o-to lecie wyboru kard. Karola Wojtyły na stolicę Piotrową w dniach od 3 do 10 października br. Cena 790 zł. i 300 euro. Zapisy w kancelarii lub w zakrystii. Do 20 sierpnia. Ilość miejsc ograniczona.

5. Do związku małżeńskiego przygotowują się….

6. Witamy w naszej wspólnocie O. Tomasza, który decyzją O. Prowincjała został skierowany do pracy w Kluszkowcach. Życzymy mu owocnej pracy duszpasterskiej w Parafii. Natomiast żegnamy O. Romualda, dziękując mu za dotychczasową posługę katechety i duszpasterza.

7. Serdeczne Bóg zapłać za złożone ofiary na sprzątanie oraz kwiaty.

8. Intencje mszalne na najbliższy tydzień wywieszone są na tablicy ogłoszeń, jak też dostępne są na naszej stronie internetowej: www.parafiakluszkowce.pl.

9. Wszystkim solenizantom, jubilatom, życzymy Bożego błogosławieństwa, a Turystom, Gościom oraz parafianom życzymy dobrego odpoczynku i błogosławionego tygodnia.