XVII Niedziela Zwykła – 24 VII 2022 – Kluszkowce

  1. Dziś z racji św. Krzysztofa, patrona kierowców i podróżujących po każdej Mszy świętej jest poświecenie samochodów . Ofiary składane przy poświęceniu są wyrazem naszej wdzięczności Bogu za bezpiecznie przejechane kilometry i przeznaczone są na zakup środków transportu dla misjonarzy. Przy poświęceniu ministranci rozdają pamiątkowe gadżety ze św. Krzysztofem.
  2. W tym tygodniu w liturgii: w poniedziałek święto św. Jakuba Apostoła , we wtorek wspomnienie św. Joachima i Anny rodziców Matki Bożej. Odpust w Kacwinie, w piątek wspomnienie św. Marty, Marii i Łazarza.
  3. U ministrantów do nabycia kalendarz na przyszły rok w cenie 8 zł.
  4. Serdeczne Bóg zapłać za sprzątanie i złożone ofiary na kwiaty w tym tygodniu w kościele:
  5. Intencje mszalne na najbliższy tydzień wywieszone są na tablicy ogłoszeń w gablocie przed kościołem, jak też na naszej stronie parafialnej: www.parafiakluszkowce.pl
  6. Młodzież zapraszamy na Dni Młodych do Czernej k/Krakowa w dniach od 28-31.07. Informacja na afiszu .Zapisy w zakrystii lub w kancelarii .
  7. Wszystkim solenizantom, jubilatom tego tygodnia oraz parafianom i gościom życzymy  obfitości łask Bożych i opieki Matki Najświętszej na każdy dzień.