XVI Niedziela Zwykła – 18 VII 2021 – Kluszkowce

1. Dziękujemy za ofiary złożone na tacę 3910 zł. i 50 $ na potrzeby parafii. Bóg zapłać.
  2. W niedzielę o godz. 16,00 w Wąwozie Papieskim zostanie odprawiona Msza św. w intencji Mieszkańców i Gości z okazji obchodzonych dni Kluszkowiec , na które do licznego udziału serdecznie zapraszają p. Wojciech Bednarczyk –sołtys z Radą Sołecką oraz Zw.Podhalan o/Kluszkowce. Po Mszy świętej festyn na Górze Wdżar.
  3. Wszystkim czcicielom MB Szkaplerznej dziękujemy za udział w Triduum i uroczystości ku czci MB z Góry Karmel. Młodzież zapraszamy na Karmelitańskie Dni Młodych w Czernej w dniach 22-25 lipca. Zapisy w zakrystii.
  4. W tym tygodniu w liturgii kościoła w czwartek wspomnienie św. Marii Magdaleny a w piątek św. Brygidy, zakonnicy, współpatronki Europy.
  5. Tradycyjna Parafialna Pielgrzymka do Grobu św. Kingi w Starym Sączu będzie miała miejsce 23 lipca tj piątek. Wyjazd o godz. 16,00 z placu kościelnego . Zapisy do środy tj 21 lipca w zakrystii. Mile widziane stroje góralskie.
  6. W piątek 23 lipca w naszym Kościele całodzienna Adoracja Najsw. Sakramentu od godz.6,30 do 18,30 zakończona procesją do Bożego Miłosierdzia . Adoracja wg porządku :od 7-8 ul. Wżarowa i Stylchyn , 8-9 Słoneczna , 9-10 ul. Wspólna , Polna , Przemysława i Gorczańska , 10-11 ul.Podhalańska , 11-12 Sadecka i Strażacka , 12-13 Karmelicka, Przedszkolaków i Cegielniana, 13-14 Turystyczna i Zielona , 14-15 Leśna i Zdrojowa , 15-16 Modrzewiowa i Piękna , 16-17 ul. Kamieniarska , 17 -18 Kluszkowianka i Rozwojowa .
  7. W przyszłą niedzielę z okazji św. Krzysztofa , patrona kierowców i podróżnych będzie poświecenie samochodów po każdej mszy świętej. Ofiary składne z okazji poświecenia jako wyraz naszej wdzięczności Bogu za bezpiecznie przejechane kilometry , przeznaczone są na zakup środków transportu dla misjonarzy. Jest to tez ostania niedziela miesiąca, tradycyjnie suma „góralska”. Zapraszamy do licznego udziału w strojach góralskich.
  8. U ministrantów do nabycia nowy numer gazety ewangelizacyjnej „Dobre Nowiny” w cenie 1 zł, i Idziemy do św. Józefa 8 zł.
  9. Do związku małżeńskiego przygotowują się : Arendarczyk Adam , kawaler z Nowego Targu i Marta Hryc , panna z Kluszkowiec. Zapowiedź druga. Kto by wiedział o przeszkodach do związku małżeńskiego powinien je zgłosić w urzędzie Parafialnym.
  10. Serdeczne Bóg zapłać za sprzątanie i złożone ofiary na kwiaty w tym tygodniu w kościele: Maria Plewa , Danuta Górecka ,Maria Hagowska , Brzegowska Stanisława . W kaplicy: Kaczmarczyk Janina , Pierwoła Weronika .
  11. Intencje mszalne na najbliższy tydzień wywieszone są na tablicy ogłoszeń w gablocie przed kościołem, jak też na naszej stronie parafialnej: WWW.parafiakluszkowce.pl
  12. Wszystkim gościom wypoczywającym na terenie naszej parafii solenizantom oraz parafianom życzymy dobrego odpoczynku i błogosławionego tygodnia.