XVI Niedziela Zwykła – 18 VII 2021 – Krośnica

  1. Dziękujemy za ofiary złożone na tacę na potrzeby naszego kościoła. Bóg zapłać.
  2. Wszystkim czcicielom MB Szkaplerznej dziękujemy za udział w uroczystości ku czci MB z Góry Karmel. Młodzież zapraszamy na Karmelitańskie Dni Młodych w Czernej w dniach 22-25 lipca. Zapisy w zakrystii.
  3. W tym tygodniu w liturgii kościoła w czwartek wspomnienie św. Marii Magdaleny a w piątek św. Brygidy, zakonnicy, współpatronki Europy.
  4. Tradycyjna Parafialna Pielgrzymka do Grobu św. Kingi w Starym Sączu będzie miała miejsce 23 lipca tj piątek. Wyjazd o godz. 16,15 spod szkoły. Zapisy do środy tj 21 lipca w zakrystii. Mile widziane stroje góralskie.
  5. W przyszłą niedzielę z okazji św. Krzysztofa , patrona kierowców i podróżnych będzie poświecenie samochodów po każdej mszy świętej. Ofiary składne z okazji poświecenia jako wyraz naszej wdzięczności Bogu za bezpiecznie przejechane kilometry , przeznaczone są na zakup środków transportu dla misjonarzy.
  6. U ministrantów do nabycia nowy numer gazety ewangelizacyjnej „Dobre Nowiny” w cenie 1 zł, i Idziemy do św. Józefa 8 zł.
  7. W każdą środę wieczorem w naszym kościele nabożeństwo do św. Józefa. Zachęcamy do składania próśb i podziękowań za wstawiennictwem naszego patrona do skarbony na kracie przy wyjściu z kościoła.
  8. Serdeczne Bóg zapłać za złożone ofiary na sprzątanie oraz kwiaty.
  9. Intencje mszalne na najbliższy tydzień i ogłoszenia wywieszone są na tablicy ogłoszeń, jak też dostępne są na naszej stronie internetowej: www.parafiakluszkowce.pl.
  10. Wszystkim gościom wypoczywającym na terenie naszej parafii solenizantom oraz parafianom życzymy dobrego odpoczynku i błogosławionego tygodnia.