XV Niedziela Zwykła – 11 VII 2021 – Krośnica

1. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na potrzeby naszego kościoła w Krośnicy.
  2. Kustosz Sanktuarium MB z Ludźmierza składa serdeczne podziękowania parafianom z Krośnicy i Kluszkowiec za zbiórkę z ub. niedzieli na budowę Domu pielgrzyma w wysokości 3589 zł.
  3. W piątek 16 lipca w naszym Zakonie Uroczystość MB z Góry Karmel – tzw mały odpust. Msze św. o godz. 8:00 i 17:00. Ponadto wszystkich czcicieli Matki Bożej zapraszamy na pielgrzymkę do Czernej na ogólnopolskie spotkanie Szkaplerzne. Wyjazd w sobotę tj.17 lipca o godz. 6,00. Zapisy do 15 lipca w zakrystii. Również młodzież zapraszamy na Karmelitańskie Dni Młodych w Czernej w dniach 22-25 lipca.
  4. Rozpoczął się okres wakacji i urlopów. Przebywając w różnych miejscach na odpoczynku pamiętajmy o naszym obowiązku uczestnictwa we mszy św. niedzielnej.
  5. Przypominamy że została zniesiona Msza niedzielna o godz. 16,00.
  6. U ministrantów do nabycia nowy numer gazety ewangelizacyjnej „Dobre Nowiny” w cenie 1 zł, i Idźcie do Józefa 8 zł.
  7. W każdą środę wieczorem w naszym kościele nabożeństwo do św. Józefa. Zachęcamy do składania próśb i podziękowań za wstawiennictwem naszego patrona do skarbony na kracie przy wyjściu z kościoła.
  8. Serdeczne Bóg zapłać za złożone ofiary na sprzątanie oraz kwiaty.
  9. Intencje mszalne na najbliższy tydzień i ogłoszenia wywieszone są na tablicy ogłoszeń, jak też dostępne są na naszej stronie internetowej: www.parafiakluszkowce.pl.
  10. Wszystkim gościom wypoczywającym na terenie naszej parafii solenizantom oraz parafianom życzymy dobrego odpoczynku i błogosławionego tygodnia.
  11. W przyszłą niedziele w Kluszkowcach, o godz. 16,00 Msza św. w Wąwozie, przy ołtarzu, po Msza Świętej na górze festyn.
  12. Zapraszamy tez do udziału w jubileuszowej 40 Pielgrzymce Góralskiej do Częstochowy w dniach 23-31 lipca. Zapisy w członie nowotarskim od 11 lipca na stronie internetowej w Parafii NSPJ w Nowym Targu.