XIX Niedziela Zwykła – 08 VIII 2021 – Kluszkowce

 1. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na potrzeby parafii.  
 2. Ponadto  w tym tygodniu : w poniedziałek 9 sierpnia  święto  św. Teresy Benedykty  od Krzyża /Edyty Stein/ dziewicy i męczennicy, Patronki Europy, we wtorek wspomnienie św. Wawrzyńca diakona i męczennika , w środę św. Klary, dziewicy, w sobotę wspomnienie św. Maksymiliana Kolbego, męczennika Oświęcimia. 
 3. Kustosz Sanktuarium w Ludźmierzu zaprasza na uroczystości odpustowe ku czci MB Wniebowziętej.  Pasterka Maryjna z soboty na niedzielę o godz. 24,00 , w niedzielę sumie odpustowej  będzie przewodniczył  abp Metropolita Krakowski. Program odpustu na afiszu w gablocie.
 4. W przyszłą niedziele przypada Uroczystość NMP Wniebowziętej. Poświecenie  ziół i kwiatów na każdej Mszy. Świętej.
 5. U ministrantów jest  do nabycia  modlitewnik maryjny z różnymi modlitwami w danej potrzebie. Cena  5 zł.
 6. W tym tygodniu ofiarę na relief św. Teresy od  Dz. Jezus  złożyli : Krzysztof Wojtaszek , Jolanta i Paweł Salamon, Anna i Kazimierz Gorlicki   oraz  anonimowa osoba . Ofiarodawcom  niech św. Teresa od Dz. wyprasza potrzebne łaski.
 7. Do związku małżeńskiego przygotowują się : Maciej Józef Zarębczan, kawaler z Maniów i Agnieszka Gabriela Dziatkowicz, panna z Kluszkowiec. Zapowiedź pierwsza. Kto by wiedział o przeszkodach do związku małżeńskiego zobowiązany  jest w sumieniu zgłosić  je w kancelarii parafialnej.
 8. 10 sierpnia – wtorek , kancelaria będzie nie czynna .
 9. Serdeczne Bóg zapłać za sprzątanie i złożone ofiary na kwiaty w tym tygodniu w kościele:  Pasich Lucyna , Knapczyk Małgorzata ,Szeliga Katarzyna i Bańka Beata .  W kaplicy:  Szewczyk Magdalena i Stach Bernadetta.
 10. Intencje mszalne na najbliższy tydzień wywieszone są na tablicy ogłoszeń w gablocie przed kościołem, jak też na naszej stronie parafialnej: WWW.parafiakluszkowce.pl
 11. Wszystkim gościom wypoczywającym na terenie naszej parafii solenizantom oraz parafianom życzymy dobrego odpoczynku i błogosławionego tygodnia.