XIV Niedziela Zwykła – 3 VII 2022 – Kluszkowce

  1. Rozpoczął się okres wakacji i urlopów. Wielu udaje się na zasłużony odpoczynek. Niech to będzie też czas pogłębienia naszej wiary.
  2. Dziękujemy za ofiary złożone w ub niedzieli tzw. wpisowe na remont dachu kościoła. Na ten cel złożono 71.750 zł. oraz przez konto parafii 3.400 zł. W dalszym ciągu można składać ofiary w kancelarii lub przez konto parafii: 67 8817 0000 2002 0200 1313 0101.To jest dopiero ¼ potrzebnej nam sumy by zacząć remont. Również przyszła niedziela taca będzie przeznaczona na potrzeby parafii.
  3. W tym tygodniu w liturgii: w poniedziałek święto poświęcenia Bazyliki Metropolitalnej naszej diecezji w Krakowie. W środę wspomnienie błogosławionej Marii Teresy Ledóchowskiej, dziewicy a w piątek wspomnienie św. Jana z Dukli, kapłana.
  4. W przyszłą niedzielę tj 10 lipca na sumie o godz. 11,30 o. Stefan wraz z bratem Witoldem z Wadowic będą świętować Jubileusz 50 lecia Życia Zakonnego. Otoczmy jubilatów naszą modlitwa.
  5. U ministrantów jest do nabycia wakacyjny numer kolorowego czasopisma dla dzieci STAŚ w cenie 10 zl. Z artykułami o naszej okolicy o szlaku św Kingi , zaporze w Niedzicy czy Jeziorze czorsztyńskim.
  6. 12 lipca będzie prowadzona zbiórka zużytego sprzętu eklektycznego i elektronicznego. Sprzęt należy przywieść na plac kościelny do godz. 11,00. Dochód Firma ECOLOGIC przeznacza na pomoc kościołowi na wschodzie. Ulotki na stoliku przy wyjściu z kościoła.
  7. Serdeczne Bóg zapłać za sprzątanie i złożone ofiary na kwiaty w tym tygodniu w kościele: Górecka Anna , Palica Zofia , Firek Iwona , Węgrzyniak Anna i Łuniewska Krystyna. W kaplicy: Kuruc Maria , Bochnak Zofia .
  8. Intencje mszalne na najbliższy tydzień wywieszone są na tablicy ogłoszeń w gablocie przed kościołem, jak też na naszej stronie parafialnej: www.parafiakluszkowce.pl
  9. Młodzież zapraszamy na Dni Młodych do Czernej k/Krakowa w dniach od 28-31.07. Informacja na afiszu .Zapisy w zakrystii lub w kancelarii .
  10. Wszystkim solenizantom, jubilatom tego tygodnia oraz parafianom i gościom życzymy obfitości łask Bożych i opieki Matki Najświętszej na każdy dzień.