XIII Niedziela Zwykła – 26 VI 2022 – Kluszkowce

  1. Rozpoczął się okres wakacji i urlopów. Przebywając w różnych miejscach odpoczynku pamiętajmy o naszym obowiązku uczestniczenia  w mszy świętej niedzielnej. Dziękuję tym turystom i gościom, którzy dają  świadectwo swojej wiary uczestnictwem w naszej wspólnocie parafialnej we Mszy św .
  2. Dzisiaj członkowie Rady parafialnej przyjmują tzw. wpisowe  na remont dachu kościoła. Na ten cel można tez dokonywać wpłat poprzez  konto parafii:    67 8817 0000 2002 0200 1313 0101.
  3. W tym tygodniu w liturgii: w  środę uroczystość  świętych Apostołów Piotra i Pawła. Ofiary składane naw tym dniu przeznaczone  stanowią   tzw „świętopietrze” – jako dar na działalność Stolicy Świętej. Jest też dzień imienin diakona Piotra , katechety. Otoczmy go modlitwa w tym dniu. W czwartek zakończenie nabożeństw czerwcowych z procesją z figurą Serca PJ  w kościele. O godz. 18,30 .
  4. Ponadto w tym tygodniu przypada I piątek i sobota miesiąca..W piątek odwiedzimy chorych. Taca przeznaczona jest na cele misyjne. Spowiedź w te dni rano  od 6,3- – 7,00 i popołudniu  od 18,00 – 19,30. W sobotę zmiana tajemnic różańcowych i nabożeństwo do Niepokalanego Serca Maryi o godz. 18,00.
  5. U ministrantów jest do nabycia wakacyjny numer kolorowego czasopisma dla dzieci STAŚ w cenie 10 zl. 
  6. Już dziś informujemy że 12 lipca będzie prowadzona zbiórka zużytego sprzętu eklektycznego i elektronicznego. Sprzęt należy przywieść na plac kościelny do godz. 11,00. Dochód Firma ECOLOGIC przeznacza  na pomoc kościołowi na wschodzie. Ulotki na stoliku przy wyjściu z kościoła. 
  7. Serdeczne Bóg zapłać za sprzątanie i złożone ofiary na kwiaty w tym tygodniu w kościele: Kapuśnik Krystyna , Bańka Władysława, Regiec Małgorzata , Galas Janina . W kaplicy: Świdniak Celina , Jandura Maria .
  8. Intencje mszalne na najbliższy tydzień wywieszone są na tablicy ogłoszeń w gablocie przed kościołem, jak też na naszej stronie parafialnej: www.parafiakluszkowce.pl
  9. W ub. tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej Bóg powołał do wieczności śp. Marię Budz. Dobry Jezu   ….
  10. Wszystkim solenizantom, jubilatom tego tygodnia oraz parafianom i gościom życzymy  obfitości łask Bożych i opieki Matki Najświętszej na każdy dzień.