XIII Niedziela Zwykła – 2 VII 2023 – Kluszkowce

Rozpoczął się czas wakacji i urlopów. Wielu z nas udaje się na zasłużony odpoczynek . Niech to będzie  też czas  pogłębienia naszej wiary.  

  1. Dziś  po każdej mszy świętej Stowarzyszenie na rzecz Osób z niepełnosprawnością  Intelektualną koło w Szczawnicy  kwestuje   na zakup autobusu do przewozu osób z niepełnosprawnością. Prosimy o ofiarność na ten cel. Również wiele osób z naszej parafii korzystać z działalności stowarzyszenia.
  1. W tym tygodniu w liturgii : w poniedziałek  3 lipca święto  św. Tomasza Apostoła W naszej diecezji we wtorek rocznica poświecenia Bazyliki Metropolitalnej w Krakowie , w czwartek wspomnienie bł. Marii Teresy Ledóchowskiej i w sobotę  wspomnienie  św. Jana z Dukli.
  1. Ponadto przypada w tym tygodniu  I czwartek i piątek miesiąca. Spowiedź w te dni  rano  i popołudniu od godz. 18,30.Nabopżeństwa w czwartek i piątek  pół godziny przed mszą świętą  wieczorna. W piątek odwiedzimy chorych. Taca na cele misyjne.   W czwartek zapraszamy na mszę świętą  prymicyjna naszych 4 –ch nowo wyświeconych Kaplanów.
  1.  Serdeczne Bóg zapłać za sprzątanie i złożone ofiary na kwiaty w tym tygodniu w kościele:  Hagowska Maria , Hagowska Justyna , Górecka Danuta , Jandura Agata.  W kaplicy: Babiak Adela, Babiak Anna, Węgrzyniak Grażyna.
  1. Przyszła niedziela , jak każda druga niedziela miesiąca  taca przeznaczona będzie na cele inwestycyjne parafii. Składamy serdeczne podziękowania wszystkim składającym ofiary na dach kościoła.
  1. WSD w Krakowie  podaje dla ludzi młodych terminy rekrutacji formacji kapłańskiej : do 7 lipca, złożenie dokumentów i rozmowa wstępna  i termin wrześniowy do 8 września.
  1.  Na najbliższy tydzień intencje mszalne wywieszone są na tablicy ogłoszeń w gablocie przed kościołem, jak też na naszej stronie parafialnej: WWW.parafiakluszkowce.pl
  1. Miłosierdziu Bożemu polećmy zmarłego w Krośnicy sp. Wojciecha Kaczmarczyka. Dobry Jezu …
  2. Wszystkim wypoczywającym na terenie naszej parafii gościom ,solenizantom oraz parafianom życzymy dobrego odpoczynku i błogosławionego tygodnia.