XII Niedziela Zwykła – 21 VI 2020 – Krośnica

1. Dziękujemy za udział w procesjach oktawy Bożego Ciała. Niech Chrystus Eucharystyczny wszystkim Wam błogosławi.

2. Dziękujemy za ofiary złożone na tacę w ubiegłą niedzielą na potrzeby parafii. Taca wyniosła ……….. zł.

3. W przyszła niedzielę o godz. 11.00 w naszym kościele odbędzie się pierwsza Komunia Święta dzieci. Prosimy wiernych by w tym dniu uczestniczyli we Mszy Świętej o innej godzinie. Wszystkie ławki w nawie głównej kościoła są zarezerwowane dla rodziców dzieci komunijnych

4. W tym tygodniu w liturgii: w środę 24 czerwca uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela, w sobotę 27 św. Cyryla Aleksandryjskiego biskupa i doktora Kościoła.

5. Ofiary na budowę kaplicy pogrzebowej z chłodnią w domu ojca Leona, dzisiaj będą zbierane jedynie w zakrystii. Jest możliwość żeby dokonać ofiary na konto rady parafialnej w Krośnicy:

Numer rachunku: 40 8817 0000 2002 0200 1313 0102
Nazwa rachunku: Rada Krośnica.

Płatność Jak najbardziej można podzielić na wiele mniejszych kwot Wszystkim składającym ofiarę Bóg zapłać.

6. 26 czerwca w piątek zakończenie roku szkolnego. Z powodu epidemii nie będzie Mszy Świętej na zakończenie roku szkolnego.

7. Nabożeństwo szkaplerzne w sobotę o godzinie 17:45.

8. Informujemy, że 10 lipca jak co roku będzie prowadzona zbiórka odpadów AGD i RTV. Odpady można przywozić w dniu zbiórki na plac przed kościołem w Kluszkowcach.

9. Serdeczne Bóg zapłać za złożone ofiary na sprzątanie oraz kwiaty.

10. Intencje mszalne na najbliższy tydzień i ogłoszenia wywieszone są na tablicy ogłoszeń, jak też dostępne są na naszej stronie internetowej: www.parafiakluszkowce.pl.

11. Wszystkim życzymy dobrego odpoczynku i błogosławionego tygodnia.