XII Niedziela Zwykła – 21 VI 2020 – Kluszkowce

1. Dziękujemy za liczny udział w procesjach oktawy Bożego Ciała, dziewczynkom sypiącym kwiatki, paniom niosącym, figury, feretrony, panom niosącym baldachim. Niech Chrystus Eucharystyczny wszystkim Wam błogosławi.

2. Dziękujemy za ofiary złożone na tacę w ubiegłą niedzielą na potrzeby parafii. Taca wyniosła 3450 zł.

3. W dzisiejszą niedzielę w naszej parafii przeżywamy Uroczystość I Komunii Świętej, która będzie miała miejsce na mszy św. o godz. 11.00. Polecamy dzieci pierwszokomunijne i ich rodziny waszej modlitwie.

4. W tym tygodniu w liturgii: w środę 24 czerwca uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela, w sobotę 27 św. Cyryla Aleksandryjskiego biskupa i doktora Kościoła.

5. Do związku małżeńskiego przygotowują się: Ewelina Łapczyńska panna z Kluszkowiec i Andrzej Paweł Jurgowski kawaler z Maniów – zapowiedź druga oraz Krzysztof Bednarczyk kawaler z Kluszkowiec i Natalia Jawor panna z Szaflar – zapowiedź trzecia. Kto by wiedział o przeszkodach proszony jest niezwłocznie zgłosić je w urzędzie parafialnym.

6. 26 czerwca w piątek zakończenie roku szkolnego. Z powodu epidemii nie będzie mszy św. na zakończenie roku szkolnego. Natomiast o godz. 19.00 zostanie odprawiona msza św. w intencji Rady Pedagogicznej, uczniów i ich rodziców, na którą serdecznie zapraszamy.

7. Informujemy, że 10 lipca jak co roku będzie prowadzona zbiórka odpadów AGD i RTV. Odpady można przywozić w dniu zbiórki na plac przed kościołem.

8. Serdeczne Bóg zapłać za sprzątanie i złożone ofiary na kwiaty w tym tygodniu w kościele : Rodzicom dzieci pierwszokomunijnych. W kaplicy : Pani Anna Złydaszyk, Stanisława Ślęzak.

9. Intencje mszalne na najbliższy tydzień wywieszone są na tablicy ogłoszeń i w gablocie przed kościołem, jak też na naszej stronie internetowej: www.parafiakluszkowce.pl

10. Wszystkim życzymy dobrego odpoczynku i błogosławionego tygodnia.