XI Niedziela Zwykła – 14 VI 2020 – Kluszkowce

1. Dziękujemy za liczny udział w procesji Bożego Ciała, za przyozdobienie trasy procesji, domów, ołtarzy stacyjnych, dziewczynkom sypiącym kwiatki, chłopcom z dzwonkami, wszystkim niosącym sztandary, figury, feretrony, baldachim, sztandarom Związku Podhalan i OSP Kluszkowce, strażakom za zabezpieczenie procesji, wszystkim którzy przyszli w strojach regionalnych. Niech Chrystus Eucharystyczny wszystkim Wam błogosławi. Trwa oktawa Bożego Ciała codziennie z procesją wokół kościoła o godz. 18.30. Na zakończenie oktawy Bożego Ciała w czwartek poświecenie wianków sporządzonych z pierwocin ziół i kwiatów z błogosławieństwem dzieci.

2. W piątek 19 czerwca przypada Uroczystość NSPJ z procesją i modlitwami do Bożego Miłosierdzia. W tym dniu nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych. W sobotę przeżywamy święto Niepokalanego serca Maryi.

3. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na potrzeby parafii, a zwłaszcza na dokończenie reliefu rzeźby św. Jana Pawła II. Wszystkim składającym ofiarę Bóg zapłać. Więcej informacji na tablicy ogłoszeń w przedsionku oraz stronie internetowej parafii.

4. W przyszła niedzielę o godz. 11.00 w naszej parafii będzie pierwsza Komunia Święta dzieci. Prosimy wiernych z godziny 11.30 by uczestniczyli we mszy św. o innej godzinie.

5. Już dziś informujemy, że 10 lipca jak co roku będzie prowadzona zbiórka odpadów AGD i RTV. Odpady można przywozić w dniu zbiórki na plac przed kościołem.

6. U ministrantów można nabyć kwartalnik o duchowości „Głos Karmelu” w cenie 14 zł.

7. Do związku małżeńskiego przygotowują się…

8. Serdeczne Bóg zapłać za sprzątanie i złożone ofiary na kwiaty w tym tygodniu w kościele i w kaplicy.

9. Intencje mszalne na najbliższy tydzień wywieszone są na tablicy ogłoszeń i w gablocie przed kościołem, jak też na naszej stronie internetowej: www.parafiakluszkowce.pl

10. Wszystkim życzymy dobrego odpoczynku i błogosławionego tygodnia.