XI Niedziela Zwykła – 18 VI 2023 – Krośnica

1. Dziękujemy za ofiarę 3519 zł na potrzeby naszego kościoła.
  2. W tym tygodniu w liturgii: 21 czerwca wspomnienie św. Alojzego Gonzagi, zakonnika. W sobotę 24 czerwca Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela, Msze Święte o godzinie 8:00 i 18:00.
  3. Do związku małżeńskiego przygotowują się: Damian Hamerski, kawaler z Krośnicy i Kinga Siedlarczyk, panna z Krośnicy. Zapowiedź pierwsza. Mateusz Czyszczoń, kawaler z Krośnicy i Karolina Żur, panna ze Skomielnej Białej. Zapowiedź trzecia. Kto by znał przeszkody do sakramentu małżeństwa, w sumieniu zobowiązany jest zgłosić je w Kancelarii Parafialnej.
  4. W sobotę 24 czerwca z klasą 7 i 8 szkoły podstawowej jedziemy do miejsca pamięci i muzeum AUSCHWITZ-BIRKENAU oraz odwiedzimy siostry Karmelitanki bose w Oświęcimiu, są jeszcze wolne ostatnie miejsca zapisy do dzisiaj!
  5.  Zapraszamy na Mszę Świętą oraz „biesiadę sołecką” na górze Lubań w przyszłą niedzielę 25 czerwca o godzinie 14:00. Jest możliwość wyjazdu na górę dla osób chętnych, zapisy w zakrystii.
  6. W każdą środę wieczorem w naszym kościele nabożeństwo do św. Józefa. Zachęcamy do składania próśb i podziękowań za wstawiennictwem naszego patrona do skarbony na kracie przy wyjściu z kościoła.
  7. Serdeczne Bóg zapłać za złożone ofiary na sprzątanie oraz kwiaty.
  8. Intencje mszalne na najbliższy tydzień i ogłoszenia wywieszone są na tablicy ogłoszeń, jak też dostępne są na naszej stronie internetowej: www.parafiakluszkowce.pl.
  9. Wszystkim wypoczywającym na terenie naszej parafii gościom, solenizantom oraz parafianom życzymy dobrego odpoczynku i błogosławionego tygodnia.