XI Niedziela Zwykła – 18 VI 2023 – Kluszkowce

1. Dziękujemy za  ofiarę 4650 zl złożoną  ub niedzieli na tacę  na potrzeby Parafii. Natomiast dziś  członkowie Rady Parafialnej  przyjmują  wpisowe na dalszy ciąg  prac przy dachu kościoła.
  2. W tym tygodniu w liturgii : 21 czerwca wspomnienie św. Alojzego Gonzagi , zakonnika , w piątek zakończenie roku szkolnego o godz. 9,00.Serdecznie zapraszamy  uczniów, rodziców , grono pedagogiczne  Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Kluszkowcach. W sobotę 24 czerwca Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela .
  3. Do związku małżeńskiego przygotowują się: Rafał Marcin Sarata , kawaler ze Szczawnicy i Natalia Zofia Kowalczyk panna z Kluszkowiec. Zapowiedź  trzecia.
  4.  Serdeczne Bóg zapłać za sprzątanie i złożone ofiary na kwiaty w tym tygodniu w kościele:  Węgrzyniak Anna , Plewa Krystyna , Łuniewska Krystyna i Jandura Małgorzata.  W kaplicy:
  5. W przyszłą  niedzielę  tradycyjnie suma góralska .
  6.  Na najbliższy tydzień intencje mszalne wywieszone są na tablicy ogłoszeń w gablocie przed kościołem, jak też na naszej stronie parafialnej: WWW.parafiakluszkowce.pl
  7. Komunikat : Dyrektor, Rada Rodziców, Grono Pedagogiczne  oraz Uczniowie     Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Kluszkowcach serdecznie zapraszają dziś   na XVI FESTYN „ZDROWO I WESOŁO” r. Rozpoczęcie festynu o godz. 15:00 na placu przy starym kościele./kaplicy/
  8. Wszystkim wypoczywającym na terenie naszej parafii gościom ,solenizantom oraz parafianom życzymy dobrego odpoczynku i błogosławionego tygodnia.