XI Niedziela Zwykła – 13 VI 2021 – Krośnica

 1. Trwają nabożeństwa czerwcowe do NSPJ , w naszym kościele codziennie po Mszy Świętej, a w niedzielę po Mszy Świętej o godzinie 8:30.
 2. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na potrzeby naszego kościoła.  
 3. W czwartek obchodzimy wspomnienie św. Brata Alberta, założyciela Zgromadzenia Sióstr i braci Albertynów.
 4. Chętne osoby zapraszamy do Parafialnego Koła Caritas. Zgłoszenia u O. Proboszcza w kancelarii.
 5. We wtorek po Mszy św. wieczornej w Kluszkowcach, spotkanie Mężczyzn św. Józefa, a w środę spotkanie Grupy Biblijnej. Zapraszamy wszystkich chcących pogłębić swoją wiarę oraz apostołować w życiu codziennym.
 6. Związku z luzowaniem zaostrzeń epidemiologicznych od dziś w kościołach może być zajętych połowa miejsc, choć nadal obowiązują maseczki, a biskupi podjęli decyzję o zniesieniu dyspens od uczestnictwa w niedzielnej Mszy świętej oraz w święta nakazane. Dyspensy zostaną zniesione z dniem 20 czerwca.
 7. Do związku małżeńskiego przygotowują się: Roksana Kubicz, panna z Krośnicy i Łukasz Sral, kawaler z Ostrowska. Zapowiedź trzecia. Maria Szczepaniak, panna ze Szczawnicy i Marek Wójcik, kawaler z Krośnicy. Zapowiedź pierwsza. Kto by wiedział o przeszkodach do związku małżeńskiego powinien je zgłosić w Kancelarii Parafialnej.
 8. W każdą środę wieczorem w naszym kościele nabożeństwo do św. Józefa. Zachęcamy do składania próśb i podziękowań za wstawiennictwem naszego patrona do skarbony na kracie przy wyjściu z kościoła.
 9. Serdeczne Bóg zapłać za złożone ofiary na sprzątanie oraz kwiaty.
 10. Intencje mszalne na najbliższy tydzień i ogłoszenia wywieszone są na tablicy ogłoszeń, jak też dostępne są na naszej stronie internetowej: www.parafiakluszkowce.pl.
 11. W ub. tygodniu Bóg powołał do wieczności z naszej parafii w Krośnicy śp. Annę Ciesielkę. Dobry Jezu..
 12. Wszystkim gościom wypoczywającym na terenie naszej parafii solenizantom oraz parafianom życzymy dobrego odpoczynku i błogosławionego tygodnia.