XI Niedziela Zwykła – 13 VI 2021 – Kluszkowce

 1. Trwają nabożeństwa czerwcowe do NSPJ , w naszym kościele pół godziny przed mszą święta wieczorną.  
 2. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na potrzeby parafii.  
 3. W czwartek obchodzimy wspomnienie św. Brata Alberta , założyciela Zgromadzenia Sióstr i braci Albertynek. Chętne osoby zapraszamy do Parafialnego Koła Caritas. Zgłoszenia  u  O. Proboszcza w kancelarii.
 4. W  piątek tj 18 czerwca w naszym kościele całodzienne wystawienie Najśw. Sakramentu.  Adoracja wg porządku : od 7 -8 ul. Słoneczna  , 8 – 9 ul. Wżarowa i Stylchym, 9 – 10 ul. Wspólna  Polna, Przemysława i Gorczańska , 10 – 11 ul. Podhalańska , 11-12 ul. Sądecka i Strażacka ,       12 -13  ul. Karmelicka , Przedszkolaków i Cegielniana , 13 – 14  ul Turystyczna , Zielona   14 –15  ul. Rozwojowa i Kluszkowianka ,  15- 16 ul. Karpacka , Borek  i Szkolna , 15 – 16 ul. Leśna i Zdrojowa , 16 – 17  ul Modrzewiowa i Piękna, 17 – 18  ul. Kamieniarska. O. 18,30  litania do serca PJ  i procesja ku czci miłosierdzia Bożego w kościele.
 5. We wtorek po Mszy św. wieczornej spotkanie Mężczyzn św. Józefa a w środę spotkanie Grupy Biblijnej. Zapraszamy wszystkich chcących pogłębić swoją wiarę oraz apostołować w życiu codziennym.
 6. Związku z luzowaniem zaostrzeń epidemiologicznych od dziś w kościołach  może być zajętych polowa miejsc choć nadal obowiązują maseczki a biskupi podjęli decyzję o zniesieniu dyspens  od uczestnictwa  w niedzielnej Mszy świętej oraz w święta nakazane. Dyspensy zostaną zniesione z dniem 20 czerwca
 7. W przyszłą niedzielę, 20 czerwca, będzie  zbiórka do puszek na  rzecz organizacji „Wakacji z Bogiem” – kilkudniowego wyjazdu  wakacyjnego dla naszych ministrantów.
 8. W tym tygodniu ofiarę na relief św. Teresy od  Dz. Jezus  złożyli : Krystyna i Tadeusz Firek , pewna osoba oraz  Stanisława i Krzysztof Maniowszczak ,Danuta Jabłońska . Ofiarodawców  niech św. Teresa od Dz. Jezus ma w swojej opiece.
 9. Serdeczne Bóg zapłać za sprzątanie i złożone ofiary na kwiaty w tym tygodniu w kościele: Grażyna Bałuk , Ślęzak Stanisława , Anna Złydaszyk , Danuta Wojtaszek. W kaplicy: Świdniak  Celina i Maria Jandura .
 10. Intencje mszalne na najbliższy tydzień wywieszone są na tablicy ogłoszeń w gablocie przed kościołem, jak też na naszej stronie parafialnej: WWW.parafiakluszkowce.pl
 11. W ub. tygodniu Bóg powołał do wieczności z naszej parafii w Krośnicy śp. Annę Ciesielkę. Dobry Jezu..
 12. Wszystkim gościom wypoczywającym na terenie naszej parafii solenizantom oraz parafianom życzymy dobrego odpoczynku i błogosławionego tygodnia.