X Niedziela Zwykła – 6 VI 2021 – Kluszkowce

  1. Dziękujemy za liczny udział w procesji Bożego Ciała, przyozdobienie trasy procesji, domów za przygotowanie ołtarzy stacyjnych, dziewczynkom za sypanie kwiatków, chłopcom dzwoniącym dzwonkami, wszystkim niosącym feretrony, figury, baldachim, sztandary –Związku Podhalan O/ Kluszkowce i OSP Kluszkowce a także strażakom za zabezpieczenie trasy procesji, a także że byliście w strojach regionalnych. Niech Chrystus Eucharystyczny błogosławi waszym domom i całej Parafii. 
  2. Trwa Oktawa Bożego Ciała, dziś w niedzielę procesja będzie  po mszy świętej o godzinie 9.30 a wieczorem tylko nabożeństwo do Serca Pana Jezusa, w pozostałe dni procesja o godzinie 18.30. Na zakończenie Oktawy Bożego Ciała w czwartek poświecenie wianków  sporządzonych z pierwocin ziół i kwiatów oraz błogosławieństwo dzieci po mszy świętej.
  3. W piątek przypada Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa z procesją o godzinie 18.30. W tym dniu nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych. A w sobotę przeżywamy Święto Niepokalanego Serca Maryi.
  4. W przyszłą niedzielę taca przeznaczona jest na potrzeby parafii.
  5. Przypominamy że 25 czerwca będzie zbiórka zużytego sprzętu RTV i AGD. Sprzęt należy przywieźć do godziny 15.00 na plac kościelny.
  6. Do związku małżeńskiego przygotowują się : Wojciech Roman Nowak kawaler  z Młoszowa i Magdalena Anna Gardoń, panna z Kluszkowiec.  Zapowiedź  druga. Kto by wiedział o przeszkodach do związku małżeńskiego powinien je zgłosić w Urzędzie Parafialnym.
  7. Serdeczne Bóg zapłać za sprzątanie i złożone ofiary na kwiaty w tym tygodniu w kościele: Anna Jabłońska  Danuta Węgrzyniak , Edyta Niemiec-Jandura i Aneta Sas. W kaplicy: Kwiecień Monika i  Jabłońska Anna .
  8. Intencje mszalne na najbliższy tydzień wywieszone są na tablicy ogłoszeń w gablocie przed kościołem, jak też na naszej stronie parafialnej: WWW.parafiakluszkowce.pl
  9. Wszystkim gościom wypoczywającym na terenie naszej parafii solenizantom oraz parafianom życzymy dobrego odpoczynku i błogosławionego tygodnia.