VI Niedziela Wielkanocna – 9 V 2021- Krośnica

  1. W przyszła niedzielę o godz. 11.00 w naszym kościele odbędzie się pierwsza Komunia Święta dzieci. Prosimy wiernych by w tym dniu uczestniczyli we Mszy Świętej o innej godzinie. Wszystkie ławki w nawie głównej kościoła są zarezerwowane dla rodziców dzieci komunijnych
  2. Zapraszamy na nabożeństwa majowe w naszym kościele codziennie po Mszy Św. wieczornej, a w niedzielę po Mszy Świętej o godzinie 8:30. Dobrze wybyło gdybyśmy zachowali piękna tradycję naszych przodków śpiewem litanii przy kapliczkach czy krzyżach przydrożnych.
  3. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na naszego kościoła.
  4. Przyszła niedziela to niedziela Wniebowstąpienia Pańskiego. Przypominamy że powoli kończy się okres spowiedzi i komunii wielkanocnej. Okazja do spowiedzi codziennie przed Mszą Świętą.
  5. Również w przyszłą niedziele z okazji 101 urodzin Ojca św. JP II zapraszamy na koncert charytatywny połączony ze zbiórką na rehabilitacje dla Eli Zachwieja .Koncert o godz. 16,00 w kościele w Kluszkowcach.
  6. Serdeczne Bóg zapłać za złożone ofiary na sprzątanie oraz kwiaty.
  7. Intencje mszalne na najbliższy tydzień i ogłoszenia wywieszone są na tablicy ogłoszeń, jak też dostępne są na naszej stronie internetowej: www.parafiakluszkowce.pl.
  8. W ub. tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej Bóg powołał do wieczności z Krośnicy śp. Katarzynę Klimczak, z Kluszkowiec: Jakuba Plewę , Annę Krzystoń , Krystynę Chryc. Rodziną zmarłych składamy szczere wyrazy współczucia chrześcijańskiego, a ich duszę polećmy Bożemu Miłosierdziu. Dobry Jezu ….
  9. Wszystkim wypoczywającym na terenie naszej parafii solenizantom oraz parafianom życzymy dobrego odpoczynku i błogosławionego tygodnia.