VI  Niedziela  Wielkanocna 5.05.2024 – Krośnica

1. Serdeczne Bóg zapłać, za pomoc w przeżyciu i zorganizowaniu odpustu Świętego Józefa Robotnika. Pragnę podziękować służbie liturgicznej, panu kościelnemu, pani organistce, scholii, nowemu chórowi, rodzicom dzieci pierwszokomunijnych, pani Celinie, pani Dorocie, strażakom, osobom niosącym feretrony, baldachim, różaniec, sztandar.
  2. Zapraszamy na nabożeństwa majowe w naszym kościele codziennie po Mszy Św. wieczornej, a w niedzielę po Mszy Świętej o godzinie 8:30.
  3. W tym tygodniu w liturgii w poniedziałek  święto świętych  apostołów  Filipa i Jakuba, w środę  Uroczystość świętego Stanisława bp i męczennika, patrona Polski , Przyszła niedziela w kościele jest obchodzona na  jako niedziela Wniebowstąpienia Pana Jezusa.
  4. We wtorek po wieczornej mszy świętej i majówce spotkanie rodziców młodzieży przygotowującej się do przyjęcia sakramentu bierzmowania.
  5. W środę zapraszamy na spotkanie  mężczyzn św. Józefa  na spotkanie do salek po mszy św. wieczornej a w czwartek grupę biblijna. W piątek spotkanie rady parafialnej  wieczorem po mszy św.
  6. U ministrantów do nabycia nowy numer gazety ewangelizacyjnej Dobre Nowiny w cenie 2 zł. i album o Święty Szarbelu, Życie i cuda  w cenie 25 zł.
  7. W przyszłą niedziele taca na potrzeby remontowe naszego kościoła. Trwają już prace ziemne na naszym cmentarzu, bardzo prosimy by osoby które jeszcze nie wpłaciły ofiar na budowę alejki aby to uczyniły. Za wasze ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.
  8. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i złożone ofiary na kwiaty w tym tygodniu:
  9. Intencje mszalne na najbliższy tydzień wywieszone są na tablicy ogłoszeń w gablocie przed kościołem, jak też na naszej stronie parafialnej: www.parafiakluszkowce.pl
  10. Wszystkim solenizantom, jubilatom tego tygodnia oraz parafianom i gościom życzymy  obfitości łask Bożych i opieki Matki Najświętszej na każdy dzień.