Niedziela  Wniebowstąpienia PJ – 12.05.2024- Krośnica

1. Trwa miesiąc maj poświęcony Maryi. Zachęcamy do  udziału w nabożeństwach majowych, które są w naszym kościele codziennie po Mszy Św. wieczornej, a w niedzielę po Mszy Świętej o godzinie 8:30.
  2. Dziś jak w każdą II niedzielę miesiąca taca przeznaczona jest na cele remontowe przy naszym kościele. Trwają prace na cmentarzu przy alejce prosimy kto jeszcze nie wpłacił ofiar, aby to uczynił. Składamy serdeczne Bóg zapłać za składane ofiary.
  3. W przyszłą niedziele w naszym kościele uroczystość I Komunii Świętej o godz. 11:00. W sobotę o godz.16:00 nabożeństwo pokutne z odnowieniem przyrzeczeń chrzcielnych oraz spowiedź dla dzieci i członków rodzin.
  4. W tym tygodniu w  poniedziałek 13 maja  w liturgii wspomnienie MB Fatimskiej , odpust w Czorsztynie. Suma wieczorem o godz. 18,.00, we wtorek  święto św. Macieja Apostoła, w czwartek św. Andrzeja Boboli, kapłana, męczennika, Patrona Polski.
  5. W każdą środę wieczorem w naszym kościele nabożeństwo do św. Józefa. Zachęcamy do składania próśb i podziękowań za wstawiennictwem naszego patrona do skarbony na kracie przy wyjściu z kościoła.
  6.   Do związku małżeńskiego przygotowują się: Przemysław Łukasz Janowiak, kawaler z Nowego Targu i Katarzyna Sobczak panna Krośnicy, zapowiedź pierwsza.
  7. U ministrantów do nabycia nowy numer gazety ewangelizacyjnej Dobre Nowiny w cenie 2 zł. i album o święty Szarbel, Zycie i cuda  w cenie 25 zl.
  8. Bóg zapłać za sprzątanie i złożone ofiary na kwiaty w tym…
  9. Zw. Podhalan o/Kluszkowce zaprasza członków i sympatyków związku na „Majówkę” która odbędzie się w przyszłą niedziele 18 maja o godz. 16,00 w Kluszkowcach na Wodrolu.
  10. Intencje mszalne na najbliższy tydzień wywieszone są na tablicy ogłoszeń w gablocie przed kościołem, jak też na naszej stronie parafialnej: www.parafiakluszkowce.pl
  11. Wszystkim solenizantom, jubilatom tego tygodnia oraz parafianom i gościom życzymy  obfitości łask Bożych i opieki Matki Najświętszej na każdy dzień.