VI Niedziela Wielkanocna 5.05.2024 – Kluszkowce

  1. Zachęcamy do liczniejszego udziału w nabożeństwach majowych, które są w naszym kościele wieczorem o godz. 18:30 w kaplicy w niedziele po mszy.
  2. W tym tygodniu w  poniedziałek, wtorek i środę  przypadają tzw. dni krzyżowe. W procesjach błagalnych do krzyża rondzie modlimy się o dobre urodzaje i za głodujących. Procesja po mszy św. wieczornej. Ponadto w liturgii w poniedziałek święto świętych  apostołów  Filipa i Jakuba, w środę  Uroczystość świętego Stanisława bp i męczennika, patrona Polski, Przyszła niedziela w kościele jest obchodzona na  jako niedziela Wniebowstąpienia Pana Jezusa
  3. Również w przyszłą niedziele w naszej parafii będziemy przeżywać uroczystość I Komunii świętej. Dlatego prosimy  uczestniczących na Mszę św. o 11:30 o wybranie innej godziny by nie zajmować miejsca dla rodzin dzieci pierwszokomunijnych. W sobotę  nabożeństwo i  I spowiedź  dzieci  i ich rodzin  o godz. 17:00 . Nabożeństwo majowe o godz. 18:30.
  4. W środę zapraszamy na spotkanie  mężczyzn św. Józefa  na spotkanie do salek po mszy św. wieczornej a w czwartek grupę biblijna. W piątek spotkanie rady parafialnej  wieczorem po mszy św.
  5.   Do związku małżeńskiego przygotowują się  : Sebastian Kamil Koczór, kawaler z Kluszkowiec i Klaudia Dorota Giblak panna z Maniów. Zapowiedź trzecia oraz Rafała Jankowski, kawaler z Grywałdu  i Edyta Leśnicka  panna w Kluszkowiec . zapowiedź pierwsza. 
  6. U ministrantów do nabycia nowy numer gazety ewangelizacyjnej Dobre Nowiny w cenie 2 zł. i album o świętym Szarbelu, Zycie i cuda  w cenie 25 zł.
  7. W przyszłą niedziele taca na potrzeby  inwestycyjne parafii.
  8. Bóg zapłać za sprzątanie i złożone ofiary na kwiaty w tym tygodniu w kościele:  Bańka Władysława , Kapuśnik Krystyna ,Regiec Małgorzata , Galas Janina.  W kaplicy : Świdniak Celina , Jandura Maria .
  9. Intencje mszalne na najbliższy tydzień wywieszone są na tablicy ogłoszeń w gablocie przed kościołem, jak też na naszej stronie parafialnej: www.parafiakluszkowce.pl
  10. Wszystkim solenizantom, jubilatom tego tygodnia oraz parafianom i gościom życzymy  obfitości łask Bożych i opieki Matki Najświętszej na każdy dzień.